Hecate Gemisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve GUMUS_OK tarafından 28 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. GUMUS_OK

  GUMUS_OK User

  Plutus Deneyleri Etkinliği ie ilgili sayfada hakate gemisinn % 7 hasar ve % 10 kalkan bonusu yazıyor. hangar bölümünden baktığımda ise yalnızca partikül ışını özelliği belirtiliyor. Elimdeki kuvars larla bu gemiyi almayı düşünüyorum ancak özellikle % 7 hasar bonusu yoksa venon gemisini kullanmaya devam etmek daha mantıklı geleceğinden kuvarsları başka yerde kullanmayı düşünebilirim. Bu konuda bir açıklama yapabilirseniz sevinirim.
   
 2. ozellıgı vardır buyuk ıhtımalle
   
 3. Agır_TR

  Agır_TR User

  hızı çok fazla oluyo hakatenın bi farkı o baska bilen yazsın
   
 4. partikül özelliği 5 sn de 138k vurur. Saldırdığın gemi ile menzilini korumalısın . %7 hasar ve %10 kalakn özelliği mevcut ve 16 jeneratör var son olarak ise sadece %5 hız modülü vardır
   
 5. Bana göre şuan en iyi gemi hekate :D kullanmasını bilirseniz bir haritada 20 gemi bile kesersiniz çünkü yakalayacak gemileri ham yapabilecek hızda lazer jeneratör sayısı çok iyi + %7 hasar %10 kalkan + yetenek birde hızlı daha ne olsun.
   
 6. GUMUS_OK

  GUMUS_OK User

  siz hangi etkinlikte aldınız hekata gemisini. %7 hasar %10 kalkan özelliği bu etkinlikte alıncada oluyormu. Bu etkinlikten alan varsa yazabilirmi.
   
  ıııııııı bunu beğendi.
 7. Çiçek toplayarak aldım özellikler hala aynı.
   
 8. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Belirtilen %7 hasar ve %10 kalkan bonusu mevcut olmayabilir. Etkinlikten sonra dengelemeler ile birlikte kaldırılmış olabilceğinden dolayı; hangarda bu yönde içerik bilgisi bulunmamaktadır. Yinede hangarınızca bulunması gereken bir gemi olduğunu düşünüyorum. (Bunların hepsi olmayarak hangar açıklamasına eklemeyi de unutmuş olabilirler :D şşş bi sorayım ben)

  İyi Forumlar.

  Eklenti: Pasif bonuslarının hangarda gözükmemesine rağmen olduğu belirtilmiştir.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ekim 2020
 9. karakule26

  karakule26 User

  Adminim hecate özelliği ne var söylermisin.
   
 10. NoName45_

  NoName45_ User

  %7 ekstra hasar ve %10 kalkan bonusu veriyor
   
  _-Thanatos-_ bunu beğendi.
 11. Solacenin sadece diroitlerine tamamen kalkan koydum (solacenin %10 kalkan bonusu var) kalkan seviyesine baktım ve hekatenin sadece diroitlerine kalkan koydum sonuç ikiside aynı yani hekatenin %10 kalkan bonusu kesin. Aynı şekilde gemi kesmeye çıktım partikül ışını ile birlikte hakikaten sağlam vuruyor galiba %7 hasar desteğide etkin.
   
  _-Thanatos-_ bunu beğendi.
 12. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Gerekli açıklamayı @NoName45_ oyuncu arkadaşımız yapmıştır. Kendisine teşekkür ederim.

  İyi Forumlar.
   
  NoName45_ bunu beğendi.