Öneri hedef cpu 2 ve xenomit bildirimi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 17 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

hedef yardım cpuları aktiflik bildirimi

1. evet olmalı

83,3%
  2. hayır olmamalı

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hedef yardım cpusunu acıp savastıktan sonra kapatmayı unutmak ve sonrasında elinizden kayan giden xenomitler, akıllı bomba ve instalar :D tanıdık geldi değil mi ?
    ben bunu en son xenomit olmadığı için hedef yardım cpusu etkinleşmedi demesi ile farkettim ve cpuyu bir daha almamak üzere sattım :D
    bu durum kesinlikle baska arkadaslarında basına gelmiştir ve geliyordur benim önerim cpu acık oldugu sürece 2-3 dakikada bir hedef cpusu aktif yazısı cıkarak ( aynı battleray cıktıgında ekrana verdiği yazı gibi ) insana hatırlatma yapması ve bunu isterse ayarlardan kapatabilme seceneği eklenmesi

2. Onun yerine bir de Xenomit tüketimi makul bir seviyeye çekilse daha iyi olur. Her salvoda 10 harcamak nedir.

3. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Oyunumuzu güzelleştirecek ve geliştirecek fikirlerinizi lütfen burada bulunan bölüm altında konu açarak belirtiniz. Konu açarken de burada bulunan bölüm kurallarına uymaya özen gösteriniz aksi taktirde konunuz arşive taşınacaktır.

Konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.