Bug / Oyun hatasi Hedefler Hakkında.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ŞahFD tarafından 18 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ŞahFD

ŞahFD User

Oyuna daha şimdi girdim herhangi bir görev falan yapmadım herhangi bir hedefte gerçekleştirmedim, ama bu şekilde gözüküyor??

99/99 da

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sanırım Galaktik Çekişme etkinliğiyle ilgili bir problem mevcut, ''AL'' dediğinizde savaş bileti alma yerine yönlendirecektir. Savaş bileti aldıktan sonra da yeni hedefler çıkacaktır. Yine de bu benim tahminim tabi ki, en doğru bilgiyi Support'a yazarak öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar...

3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Teknik bir sorundan kaynaklanmış olabilir. Durumla ilgili en net bilgiyi Support Ekibi'nden alabileceğinizi düşünüyorum.

İyi forumlar.

4. Aliens

Aliens User

Allah Allah; bu ekrana nasıl geldiniz? Şuan Galaktik Çekişme yok ki?

5. Bende bir sorun yok :)

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Donmuş Labirent Etkinliği iptal edildiği için şu an savaş bileti de alınamamakta, dolayısıyla da mevcut sorun nedeniyle bu sorunun herkeste olmaması gerekmekte :D

Ama biz bu kadar teknik sorunla baş edemeyiz forum takımı olarak, Supporta ulaşın efenim :)

İyi forumlar.

7. umut322

umut322 User

Az önce aldım savaş biletini modum 140k uriye halen alınabiliyor ama 2 hedef kalmıştı hız modülüne neyse en azından eir ve cephane için değer

8. Arkadaşımız öğlen açmış konuyu :)
    Sayın Minerva yardım lazım ise makul bi karşılık ile yardımcı olmaktan zevk alırım. :) :)

9. Aliens

Aliens User

Yalnız ben hala nasıl arkadaşta Galaktik Çekişme Hedeflerinin göründüğünü ve mevcut hedeflerin sayısının 27 yerine nasıl 99 olduğunu çözmeye çalışıyorum. :D

10. Merak etme dostum sorun çözülünce kaldığın yerden devam ediceksin. :)
    @Aliens Bugda kalmış işte yahu :)

11. Minerva

Minerva Guest

Çok karışık oralar çok...
    Teknik Ekip'e alımları biz yapmıyoruz efenim, forum takımına başvurmak isterseniz bekleriz :)
    Bkz.
    Keşke bilebilsem:)
    Demek istediğinizi anlattınız ancak oyuncuların genelinde mevcut olan bir sorun değil, bu nedenle de durumla ilgili herhangi bir bilgilendirme bize yapılmadı. En net açıklamayı Support Ekibi'nden alabilir ve sorunun çözülmesi adına raporlanmasına katkı sağlayabilirsiniz. :)

İyi forumlar.

12. Yok iş resmiyete dökülünce soğuyorum ben :)

13. Minerva

Minerva Guest

Peki siz bilirsiniz :)

14. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bahsettiğiniz şekilde de olabilir durum. Siz Support Ekibi'ne bildirmeyi ihmal etmeyin de :)

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

15. Global Avrupa çok sıkıntılı bir server yahu...

İsteğiniz üzerine sayın @Minerva modum konuyu kilitleyecektir. (Şaka yapıyorum, nasıldım modum) :) :)

Minerva bunu beğendi.
  16. Minerva

Minerva Guest

Olacak, olacak :D
    Merhaba,

İsteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Soldier*Doctor, RelaxAta ve Ataaa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.