Bug / Oyun hatasi Hedefler Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve hemiyaaa tarafından 16 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hemiyaaa

hemiyaaa User

Bütün görevler hatalı bazı görevler bitmiyor bazıları bitiiği halde bitmedi görünüyor..örnek hedef listesinde göreve hiç işlememiş görünüyor ama seyir defterinde görev bitmiş fakat ödülü gelmemiş oluyor..2 resimle göstermeye çalışayım.yok ediş görevine iyi bakın görevin ödülü 100 000 3030 roket ama seyir defterinde görev bitti görünüyor ödül alındı görünmüyor ekipmanada gelmemiş..supporta yaz diyeceksiniz biliyorum ama bu çok uzun mesele yazdım teknik ekibe iletildi sabırla bekle diyorlar.9 hermeste kaldık bekliyoruz.genel bir bildirim yaparsanız belki bir script çalıştırılabilir etkinliğin daha başındayız..

2. FANTOMARI

FANTOMARI User

bitirdigim butun görevlerin ödulunu aldım.10 hermeste geliyor. sen oyunu bir yenile biraz gec geliyordur. cerezlerini sil bir daha oyuna tekrardan gir.

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Raporunuz için teşekkürler. Bu sorunun farkındayız. Teknik ekibe bu durum rapor edildi.

En yakın zamanda bu sorun düzeltilecektir.

İyi forumlar.

4. hemiyaaa

hemiyaaa User

yok arkadaşım dediklerinizi hep yaptım ama olmadı dediğiniz gibi resetle düzelenler oluyor ama olmayanlar olmuyor modemi bile resetledim olmadı 5 tane hesaba yaptım 4 tanesini hatalı görevler..
    rica ederim adminim farkında olmanız güzel sabırla bekliyorum umarım tüm maduriyetler giderilir..fazla şikayet olmadığını görüyorum kanımca birçok oyuncu arkadaş eksik ödüllerin farkında değiller ama benim gibi hermesi alamamış olsalar farkında olurdular..hayırlısı bekleyeceğiz artık..

Manitu ve .Paradoks. bunu beğendi.