Hediye kutusu gg azaltmak

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve *MATMAZEL* tarafından 27 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *MATMAZEL*

*MATMAZEL* User

ilk çıktıgı gun okadar çok gg veriyordu ki 3. parti yazılım kullanan insanlar saatte 1 2 k gg kastı elle kasan bizler ise hem az kastık hem şimdi açık bir şekilde gg çıkma şansı azaltıldı saatte 100 tane anca kasıyoruz yazılım kullananların önüne geçmediniz ki şuan onlar çoktan bizim günlerce toplayacagımızı topladı biz yine az kaldık neden bu olay böyle her etkinlikte yazılım kullananlar ilk saatte çok fazla kasıyor sonra olan bize oluyor?

2. TheEndGame

TheEndGame User

demekki neymiş.

3. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Konuyu merkeze ilettir geri dönüş olursa duyurusu olacaktır.

Saygılarımla,

Amiral34.

4. soğuma süresi konusuna yazacaktım gönderime kapalı olduğundan buraya yazıyorum aslında buraylada ilgili avantaj kutularından özellikle bu properıus etkinliğinde bol bol hiç bir işimize yaramayan uzaylı ifadeleri çıkıyor daha önceki etkinliklerde en düşük seviye roketler vardı ama hiç olmazsa onları biriktiğinde satarak krediye dönüştürebiliyorduk bu ifadeler ne krediye ne cephaneye dönüştürelemez olmaları bir yana boş yere duruyorlar adminlerden isteğim üst makamlara bir raporlama yapında bunları en azından satıp krediye çevirebilelim bence hiç bir amaca hizmet etmeyen boş ifadeler hiç bir gereği yok darkta yüzdelik olarakta çoğu oyuncunun aynı fikirde olduğunu sanıyorum iyi günler

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  5. g503

g503 User

bu etkinlik kutularındaki gg oranının düşürüldüğüne dair resmi bir duyuru yada bilgi alabilirmiyiz sayın yetkililer

6. Amiral34

Amiral34 Guest

Resmi bir duyuru yok olsa Kumanda Merkezi bölümünden duyurulur.

Saygılarımla,

Amiral34.