hediyo kodu ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Uгαηyum** tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. chatte bazı kişiler kendilerine verilen kodda spearhead gemisi verildiğini söylüyorlar bu doğru mu acaba ? bana gelen kodda cephane vs var

2. banada geldi spearhead doğrudur

3. TheMaster

TheMaster User

Evet Doğru Ek Hangar Binası Ve Spearhead Veriyor.

4. bana almanya 7 de geldi burda cephane vs. verdi.ayrıyeten 1 aylık premium,5k uri güçlendirici ve daha niceleri geldi.kodu tr serverinde kullandım kabul etti sphaerd ek binayı vermedi.

5. bana 1 kod geldi onda ek hangar binası yok 1 kod daha mı gelecek ?

6. Admin Bana gönderilmedi Hiçbir kod Bilginiz varmı..

7. pardon vermiş yerleştirilmeyi bekliyormuş.2 spheardım oldu :D.hangar binası vermedi.10 tane var diye herhalde

8. beyler kod nereye geliyor :)

9. TheMaster

TheMaster User

Mailini Kontrol Et, Ama Bazı Arkadaşlara Gelmemiş Herhalde. :)

10. bu verilen ikinci hangar ve gemi geçici mi süresiz bizim mi olucak burasını anlayamadım

11. Bana geldi ama zaten saphread gemim vardı ek hangar işe yaradı sadece

12. titans___

titans___ User

bana zaten hediye kodu gelmiyor cezamda yok bu hades kapısıda gelmemişdi cezam cidden yok bunun maksadı ne gmailmi almalı açıklayan varmı gerçi geçen gmailş hesabım çalındı diyende var dı chatde ya

13. cm bana kod gelmedi kodlar nasıl geldi? e-posta ise bana gönderilmedi

14. POWERGRID

POWERGRID User

hediyekodu da gelmiyor mail onay da ne yapmak lazım simdi

15. bana kod geldi yoladım kodu başarılı oldu dedi ama gemi nere geldi onu bilmiyom bi yardım arkadaşlar

16. hangar binası spetheart vs veren kod gelmedi ana sadece cephane veren geldi ne biçim iş yapı bunlaryo

17. sacred

sacred User

aynen bendede cepane var
    sanırım sv sv geliyo tr2den alanvarmı kodu

18. Banada gelmedi napıcam ?

19. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Kodlar özeldir herkese gelecek diye bir durum söz konusu değildir. Kodları alabilmeniz için gerekli bazı koşullar var. Örneğin ban cezası yiyenlere veya ebülten abonesi olmayan oyunculara bazen yollanmayabilir. Ve ya bazen kodlar sadece aktif olan oyunculara ödül olarak yollanır. Ya da bazen aktif olmayan oyunculara yollanır aktif olmaları için. Ayrıca bazen TGC üyelerine özel ödüllerde olabilir. Anlayacağınız hediyeler özeldir ve herkese verilecek diye bir koşul yok maalesef. Her hediye de belli bir koşul belirlenir ve bu koşullara uyan oyunculara gelir. Bu gün kod almayan oyuncu yarın alabilir veya bugün alan yarın almayabilir bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.

İyi forumlar...

Son düzenlenen: 4 Şubat 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.