Helix Paketinde EİR İstiyoruz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SEYYİDÜL-MÜEZZİNİYN tarafından 18 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

%400 Helix Paketinde +EİR Gelsin

1. EVET GELSİN

75,0%
  2. HAYIR GELMESİN BOTLA KASIYORUZ

25,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Helix%400 Bliht Paketinde 299TL" olan pakete +900 oil eklendiği gibi. aynı şekilde EİR de eklenmesini istiyoruz, Örneğin 299TL Pakette 1.320.000 Uridyum Ve 2.500 EİR Veya daha üstü bir rakamlarda olabilir diye düşünüyorum. hem kötü fikirmi ? parası olan alacaktır. ve şirket oyuna fayda sağlayacaktır. diğer türlü 1ay bota atıp karantina kapısı kassalar herkes fulleyecek? ve para kazanılmayacak ? bu oyunun gelirleri olması gerekiyorki. giderleri karşılayabilmesi için.

2. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

neden elle kasma şenegi yok kardeşim biz emekcileri adam yerine koymuyonuzmu ?

illegal yada paramızmı olması lazım _?

3. ateistkeci

ateistkeci User

Oylama kısmında ki seçenekler yanlış.

Gelmesini istemeyenler neden "bot" oluyor direkt?

Oyunda her ne kadar illegal program kullanan oyuncular olsa da kendi emeğiyle kasan ve senin fikrini desteklemeyen veya mantıksız bulan oyuncularda var. Seçenekleri değiştirmeni rica ediyorum, teşekkür ederim.

4. Gelmesini isteyenler botmu oluyor direk :D Senin türkçe ne hayran kaldım. şuan önce ne yazıldığını okuyup sonra cevaplamanı rica ediyorum. :) ;)

5. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

resmideğiştirmişsin

6. ateistkeci

ateistkeci User

Yine Lenin vardı ve bir çok yetkili gördü, hiç kimse şikayetçi olmadı durumdan,

Ayrıca hala imza kısmımda Lenin'in adı, Sovyet Savaş şarkısından bir kısım ve Komünizm simgesi var :)

Seçeneklere bakıyorum ve gördüğüm şey

"Evet gelsin"

"Hayır gelmesin botla kasılıyoruz"

Gelmesini istemeyen kişilerin botla kasıldığını, dolayısıyla o kişilerin illegal programlar kullanmasalar bile kullanıyormuş gibi düşündüğünü ve gördüğünü gösteriyor.

Yazılanı okudum, istediğin şey mantıklı ve zaten gelmesi yönünde oy kullandım. Ancak istemeyen kişilerle karşı illegal programları kullandığını düşünmen beni rahatsız etti.

7. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

dediğim şey kötü niyetle söylemişim gibimi anlaşıldı eğer öyleyse değil nazlıyı görünce isme baktım ondan dedim.

8. ateistkeci

ateistkeci User

Haaa önemli değil :)

İstersen fotoğrafın hd halini atabilirim :p

9. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

yok teşşekür ederim instada daha iyileri var :D

10. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Lütfen bu düşüncenizi Güncelleme ve Fikir havuzu bölümüne açınız ancak bu şekilde size yardımcı olabilirim.Ayrıca Bölümün kurallarına uygun açmayı unutmayınız.

İlaveten anket seçeneklerini oyuncuları rencide edici şekilde oldmadığından emin olunuz.

Konu gerekli yönlendirmeler yapıldığından kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Kasım 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.