Öneri Hellstorm Roketatarı 3

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RΛ¢ØN™»C★« tarafından 29 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hellstorm Roketatarı 3 Oyuna Gelmeli mi?

1. EVET

oy sayısı 5
    62,5%
  2. HAYIR

oy sayısı 3
    37,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu roketatar 5' li hellstorm yerine 10' lu atacak ve ayrıyetten roketatarın yüklenme hızını %100 arttıracak.

Yani örneğin ''Hellstorm Roketatarı 2'' 5 li atmak için 5 saniye bekliyorken ''Hellstorm Roketatarı 3'' 10 lu atmak için yine 5 saniye beklemiş olacak...

Görüş ve yorumlarınızı bekliyorum :)

2. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

Bence yüksek hasar yerine artık gemilerin daha tanklaşması lazım uzun savaşlar olması lazım öneri aslında güzel ama bir gemi 500k hasarı rahat cıkartabiliyorken bence bunun gelmesi daha da sıkıntı olur düşüncesindeyim.

*FastMonster* bunu beğendi.
  3. Dostum hemen sana şöyle izah edeyim :)
    örn: eco-10 hellstorm'un verdiği hasar 10 k civarı ortalama bu sadece 2 katına çıkacak yani sadece 10 k bir artış olacak elbette diğer hellstormlar'da daha fazla bir fark olacak ama zaten şu vakte kadar oyun'da çok hard şeyler çıkmış iken böyle bir düzenlemenin pekte olumsuz bir etki yapacağını düşünmüyorum. Hatta bak bu fikir şurdan aklıma geldi.

Yan hesap açtım 2 hafta önce ve para yatırmayan bir insanı gözmün önünde bulundurdum... Tam bir kabus. 20 prom lazer olmasına rağmen 10 lazer atışımın 6 sı miss vuruyor. Diyorsun ki bari kasılırken roket hellstorm hasar versin. Yani bu düzenleme yeni başlayanlar çok güzel bir + olur diye düşünüyorum. 13 dk lık zeta kapısı 1 saatde biter mi ya :D :D

4. Katılıyorum

5. Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.