Duyuru Hemen O Klavyeden Uzaklaş ! Süresiz Bann Alma Hakkına Sahipsin !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 21 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Hangi platformda hakarete izin verildiğini gördünüz ?

Konuşmaya devam etti dediğiniz üye de ban aldı.

Sanırım siz her ban yediğinizde her konunuz kaldırılıp kilitlendiğinden benden biliyorsunuz.

Hatayı hiç kendinizde aramıyorsunuz.

2. Ben gördüğümü söylüyorum.

Hakaret edip ceza alıp tekrar devam eden üyeler var yani hakarete bir şey demeyen platformlarda var.

Ben ortaya konuşuyorum o konuda genel olarak konuşuyorum.

Şimdi bakın siz burada üst mevkidesiniz bende size söylüyorum olanları.

Hatam var yok demiyorum fakat siz abartıyorsunuz bu ceza olaylarını.

3. Modlar bazen hata yapabilir ama sonuç olarak iyiler.

GREED bunu beğendi.

4. Hata 1-2 kere olurda yani hep böyle davranmaları biraz sıkıntılı.

GREED bunu beğendi.
  5. oben

oben User

bu ayrımcılık olmuş adminim hakaret edilen bir görevli ve siz hala hakaret edenin bu ortamda kalmasına göz yummusunuz..bence yapmayın..

6. Kusura bakmayında ortama zıplamayı iyi biliyorsunuz belli ki hak etmiş ki etmişimdir hakareti.

Ayrımcılık yapan birine ben hakaret ederim.

7. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

O zaman benimde mi size hakaret etme hakkım var ?

Kimsenin kimseye hakaret etme hakkı bulunmuyor.

Siz beni gerçek hayatta tanımıyorsunuz.

Karakterimi bilmiyorsunuz.

Belki burda olduğum durumdan çok farklıda olabilirim.

Bunları bilmeden bana hakaret etme hakkını kendinizde buluyorsanız .

Aynı hakkı bende kendide bulayım ve size hakaret edeyim.

Bunu net bir şekilde söylüyorum.

Aynı hareketi ben size yapmış olsaydım.

Şuan burası yıkılmıştı.

8. Sizin hakaret etmenize gerek yok ki ? Saçma Bann veriyorsunuz buda bir hakarettir eşit davranılmıyor bu da bir hakarettir.

Sizinde bana bunları yapma hakkınız yok o zaman ?

9. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Fakat benim forumda kurallar gereği cezai işlem uygulama hakkım var.

Ama sizin hakaret etme hakkınız YOK.

Eğer her isteyen hakaret edebiliyor olsaydı.

Burası olmazdı.

Gene söylüyorum sebepsiz yere ban atmadım her attığım banın hesabını üstlerime veririm.

Onun dışındaki durumlarda isterseniz haksız ban attın deyin isterseniz farklı bişi ben bir forum görevlisiyim bu zamana kadar nasıl geldiysem bundan sonra da aynı şekilde devam edicem.

DARKLORD bunu beğendi.

10. Peki şimdi size şunu diyeyim isteğe göre millet birbirine rapor edip bannlatabiliyor ben buna şahit oldum ben rapor edince adam ceza almıyor uyarı yiyor ben direk bann bu ne şimdi ?

Ben genel anlamda konuşuyorum bann konusunu. İstersen bana hakaret et ben takmam ama benim sinirimi burada bozan şey şu dediğim gibi taraf tutulması.

Siz ne kadar aksini iddia etsenizde ben bunu yaşadım. Forumda yetkili olabilirsiniz fakat bu şekilde yetkilerinizi kullanmaya hakkınız yok kullanıyorsanızda adil olmak zorundasınız !

Ben buraya girdiğimde bir kerede saçma sapan bannlar havada uçmasın istiyorum sanki ben her girdiğimde burada olay çıkarmaya çok meraklıyım hakaret etmeye çok meraklıyım.

Beni dinlemiyorsunuz bende sesimi yükseltiyorum.

Ben forum kurallarını gayet iyi biliyorum fakat yapılanlara kızıyorum bu yüzden tüm moderetörlerden nefret ediyorum geçmiştede moderetörlerin hepsi toplanıp oyun hesabıma sınırsız bann atmaya kalkmıştı o zamanlar kıyamet vardı gökmen mod vardı 5-6 tane mod yazmış hesabınızı bannlayacaz. Yahu siz diyorsunuz bizim yetkimiz yok oyun hesaplarına müdahile edemiyoruz diye amakendileri bann atabiliyor hesabıma !

Ve ben bundan dolayı bu şekilde davranan tüm moderetörlerden nefret ediyorum yetkilerini bu şekilde kullanan her moderetörün gözlerine erimiş demir dökmek istiyorum ellerinide bilgisayar işlemcisine 502 ile yapıştırmak istiyorum !

Bazıları diyor ayrıcalık istiyorsun ayrıcalık istemiyorum bende burada iyi vakit geçirmek istiyorum herkesle iyi geçinmek istiyorum ama bazı parazitler araya giriyor ve ben ne kadar rapor etsemde moderetörler uyarıyor ve devam ettikleri halde bann yemiyorlar !

Göz yumuyorsunuz !

11. GREED

GREED User

Hakan isim vermeseydin daha iyiydi ama madem verdin artık şöyle diyeyim;
    O verdiğin isimlerin dışında bir kaç mod daha var aklımda onlar da işini layıkıyla yapıyorlar, Kalanlar hakkında şunu diyebilirim ki; O çiftçi kafasını kaldırmayacaktınız :)P) !! Şaka bir yana ara sıra ben de agresif modlara denk geliyorum. Mesela bi ara sana bot atıyorsun imasında bulunan bir mod vardı. O kadar çok bot atan var ve hiçbiri ceza almıyor ve forum adminleri de siz bot atıyorsunuz diyor pek adil değil gibi değil mi? ;)

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  12. Ya mert hadi onu geçtim sen gördün bir moderetör foruma FETÖ içerikli video atmıştı hatırlarsan oda var ? Eee ? Siyasi içerik yasaksa foruma koyulmamalı ve bunu moderetör yapıyor.

GREED bunu beğendi.
  13. GREED

GREED User

Merhaba De katıl muhabbete'ye atmıştı. Tam türkiye siyasi açıdan karışık iken. Ve biz bi tane zararsız caps atınca adminler capsimizi kaldırmıştı. Bu işi yapan iki admin acaba kimlerdi ?

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  14. Bakın arkadaşlar ben dostlarımı foruma gelin beni beğenin diye örgütlemiyorum ben herkesin görüşüne saygı duyarım insanlar gördüğünü söyler.

Aynen biz yapınca zararsız bir caps olunca bann... Ben anlamıyorum arkadaş...

GREED bunu beğendi.
  15. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Kimlerdi ?

16. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Bana ayrımcılık yapıyorsunuz demekten vazgeçin artık :D

Ayrımcılık yapıyor olsaydım kaldırılmış olan bu konunuzu sizle konuşmak için geri almazdım.

Ayrımcılık yapıyor olsaydım size konuşma hakkı tanımazdım.

Şuan burada istediğiniz gibi konuşuyorsunuz.

Ve henüz en ufak bir müdehale etmedim size.

Bence sizde biraz moderatörleri anlayarak davranmaya çalışın.

17. Sizde beni anlayın ben burada tartışmak istemiyorum normalde ve beni tanımıyorsunuz belkide ben normalde böyle birisi değilim.

İyi konuşma hakkı veriyorsunuz teşekkür ederim benim burada kimseden farkım yok olamazda ama sadece diyorum ki bu rezalet işleri yapanları uyarmakla yetiniyorsunuz bann almalılar.

Burada bazı moderetörler konuyu kitliyor susturuyor bann.

Bakın ben ayrımcılık yapıyorsunuz derken genel konuşuyorum. Sizi kast etmek istesem genel konusuyorum demem.

18. .turab.

.turab. User

araya girsemmmi acaba bu işin sonu cıkmaza girecek sanırım modlar mümkünse konuyu kilitlesin olurmu benimde sıkntım var en güzeli susayım oyun sahipleri alman oldugu için alaman usulü oluyor :cool: en güzeli yine sölüyom modlar konuyu kilitlesin bi zahmet

19. Dostum bu moderetorler ile benim bilecegim is ben su an konusuyorum ve konusma hakkimi kullanabiliyorum susturmadilar bu sefer hayret ettim.

Bu is cozulecek cozume kavusacaktir.

GREED bunu beğendi.
  20. .turab.

.turab. User

işte işin kötüsü o yaa zaten her zman susan adamdan korkacaksın ;) yok yani oyun hesabında silinebilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.