Her Etkinliğe Özel Gemi Seçimi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve byturbo_ tarafından 17 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsun mu?

 1. olsun

  100,0%
 2. olmasın

  oy sayısı 0
  0,0%
 1. byturbo_

  byturbo_ User

  oynadığım başka bir oyundan bu oyuna uyarlamayı düşündüğüm bişey var. Etkinlik gemisi sistemi.
  şöyle ki o oyunda her hafta etkinlik gelir ve etkinlik kasmak için o karakteri kullanmak 2x etkinlik ilerlemesinde artış hızı sağlar. etkinlik karakteri en iyi karakter değil de 1 tık gücü düşük bir karakter oluyor böylelikle bir rekabet ortamı oluyor. Dark orbite uyarlama şekli de şu; örneğin retiıous solaris solace venom gibi gemilerin bazen bu şekilde düşünülmesi ve oyuna gelen etkinliklerde etkinlik ilerlemelerine artış sağlaması detayları oyun içi etkinlikleri ona göre düzenler düşünürsünüz artık ama mücadeleleri artıracağı kanaatindeyim ve tek tip gemi sistemini sonlandıracağı insanların bu alt gemilerin de kararsız modüllerini kovalayacağını düşünüyorum.
   
 2. Mecnunç

  Mecnunç User

  oyunun isminin orcusorbit olduğunu unuttun sanırım.
   
 3. Merhaba,

  Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

  İyi forumlar.
   
 4. yani aslında şu anki hararet sisteminin güncellenmiş versiyonu gibi bir şey olabilir senin dediğin gibi, etkinlik ilerlemesi sonucunda kazanılabilecek cazip ödüller (3.yoldan kazanımları engelleyecek şekilde) olursa neden olmasın.
   

Sayfayı Paylaş