her hafta sonu etkinliği..

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve =T€xAS-_-S€LO=CA$H tarafından 27 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Her hafta oldugu gibi bu haftada aynı problemler var.

-droit düzeni deişmeme
    -portta kalma
    -donmalar
    -girişte baglanamama
    -sürekli lag lar
    -bi anda oyundan atma vs vs vs vs

Ve şuanda da hiç giriş yapamıyorum, kapıda patladım..

şimdi çerezleri silmeliyiz, belleği temizlemeliyiz belki farklı tarayıcı seçmeliyiz. sıtandart yıllardır aynı cevaplar
    ulan zaten yıllardır aynı tarayıcıyla oynuyorum ve hep aynı problemler hafta sonu olan kronik şeyler, yıllardır çözemediler, ben anlam veremiyorum neden net bi cevap yok
    Yaw arkadaş 14 senedir takııyorum aralıklarla, 14 senede sadece iyileştirmeler dedikleri yenilikler mi oluyor. şu lag ve baglantı sorunları neden var 14 yıldır.. anasını belliyolar her hafta sonu, göya etkinlikler var, lan faydalanamadıktan sonra napayım etkinliği. aklıma tek bişey geliyor benim, ceplerine fazladan para mı giriyor acaba_??? demek ki işlerine geliyor ki 14 yıldır yukarıda yazdıgım aynı problemler devam ediyor..

N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2021
  2. Ben supporta yazdim 10 zeta dan 0 havoc bu imkansiz bsh yaw aglicam nerdeyse onca uri harcadm emek harcadim nedir buuuuuuu

=T€xAS-_-S€LO=CA$H bunu beğendi.
  3. NoName45_

NoName45_ User

Baya şanssız bir güne denk gelmişsiniz ya, ben anahtar kasmak için 4 tane zeta yapmıştım, 4 kapıda 8 havoc düşürdüm.. Ne kadar ihtiyacın var diye sorarsan :rolleyes:

4. 2006 da çıkan oyunu 18 senedir oynadığın için tebrik eder, başarılar dilerim.
    Allah zihin açıklığını arttırsın, ayağına taş deymesin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2021
  5. haklısın, sinirle hesaplayamamışım.. Düzeltme yapıldı..

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtilen sorunları çözmesi gereken mercii Merkez Ekiptir. Sunucu sorunları olduğundan dolayı bu yönde Ülke Takımlarının bilgisi bulunmamaktadır. Kullanılan üslubunuzdan dolayı cezai işlem uygulanmıştır.
    Havoc Droid Tasarımı Çıkma olasılığı %45'tir.
    Her Kapının %45 Şans içermesi , 2-3 Kapıda bir Mutlaka 1 Adet Havoc Droid Tasarımı Çıkacağı anlamına gelmemektedir.

İyi Forumlar.

7. onunbasit bir yolu var .yüzde yüz iris alıyorsun.hem hile de değil