her şirket için farklı açık arttırma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve felix6491 tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

her şirket için farklı açık arttırma

1. olsun

31,3%
  2. olmasın

68,8%
  3. geliştirilmeli (yazarsanız sevinirim)

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. felix6491

felix6491 User

Bence bu açık arttırma sistemi güzel fakat her şirket için farklı olmalı böyle gittikçe hiçbirşey alamıyacaz açık arttırmadan

2. evet katılıyorum

3. Prophecy

Prophecy User

güzel fikir aslında düzeylere göre de yapılmalı.

4. alışverişden bişe almak 3 kat daha kolay olucak olmamalı bence kasmak aşırı kolay olucak

5. Sennar23

Sennar23 User

αğıя●яєƒℓєкѕ[08] katılıyorum haklı bu durumda herkez full olacaktır sanırsam

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Mart 2014
  6. felix6491

felix6491 User

Arkadasım full elit olmak o kadar kolaymı
    olmalı bu fikir çok iyi olur

7. Sennar23

Sennar23 User

full elit olmak tabikide kolay değil fakat oyunu oyun yapan bu kasılıp elit olmaktır
    hemen elit olacaksan ne önemi varki bu oyunun ?

8. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

olmamalı o zaman nerde kaldı rekabet

9. felix6491

felix6491 User

Adam gibi konu açıyoruz siz adam gibi cevapmı veriyonuz şuan herkes elit oyuna yeni başlayan biri ne yapacak bencillik yapmayıp herkesi düşünseniz anlarsınız

10. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Kardeş millet senin fikrini begenecek diye bir kural yok

11. felix6491

felix6491 User

Ben uri alıcam ama olsun herkes elit olsun full ws olur ezikleri kesmekte zevk mi var

12. felix6491

felix6491 User

Tmm modum konuyu kapatın lütfen gereksiz oy arttı ben konuyu açtım lütfen kapatın

13. Sennar23

Sennar23 User

herkes şuan elit ama unutma onlarda zamanında ezikdiler hiçbiri direk full çarla başlamadı bu oyuna

14. Merhaba ,

Bu zaman kadar Ticaret - Alışveriş yada Açık Arttırma tüm server için genel ve ortak bir pazardı. Bundan sonra da her şirkete özel açık arttırma sistemi olacağını hiç sanmıyorum.

Konu sahibi isteği üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.