Öneri Her şirket için özel "Palladium" haritası.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 23 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Öneriyi nasıl buldunuz?

1. İyi!

86,6%
  2. Kötü!

13,4%
  1. Her şirket için özel "Palladium" haritaları olmalı. Oyuna yeni başlayan birisiyim ve bu haritada çok sıkıntı çekiyorum. Kenardan toplamaya çalışıyorum ama orada bile kesmeye çalışıyorlar.

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Fikrinizi beğendim ancak şahsi fikrim bunu kötüye kullanan oyuncular olacağı için olumsuz karşılanabilir.
    Ancak gereken desteği alırsanız bu fikrinizi merkeze raporlayacağım :)

İyi forumlar

K-A-R-A-D-E-L-İ-K ve _ALPHA_ bunu beğendi.
  3. Teşekkür ederim ama zaten kötüye kullanılıyor. Aktif olarak 2-3 kişi dışında çoğu oyuncu otomatik yazılımlar sayesinde toplama yapıyor. Bizim gibi yeni başlayanlarda patlayarak geri dönmek zorunda kalıyor. Bu sıkıcı duruma çözüm getirilmeli. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

K-A-R-A-D-E-L-İ-K ve Labirent bunu beğendi.
  4. ersan1005

ersan1005 User

Bencede yapılmalı çünkü ilk galaksi kapım için Paladium toplarken sebepsiz yere gelip kesiyorlar ve boşu boşuna irislerin hasarı artıyor

K-A-R-A-D-E-L-İ-K ve Labirent bunu beğendi.
  5. Yine olumsuz bir oy daha. Sebebini çok merak etmekteyim.

Labirent bunu beğendi.
  6. Zamanla alışacaksın bu duruma oyunda bazı oyuncular asla yeni bir şey olmasın kafasında hep eski kalsın diye düşünüyorlar bu yüzden de her türlü fikre ön yargılı bir şekilde yaklaşmaktalar sadece oy kullanıp neden beğenmediklerini belirtmemeleri ise aslında onların daha iyi bir fikre sahip olmadıklarından kaynaklanıyor. Ayrıca şirket özel palladium haritası çıkması bana da fazla oyunu kolaylaştıran bir şeymiş gibi geldi çünkü bir noktada o palladium savaşları sayesinde eğlenceli vakit geçirebiliyoruz. Arada güçsüz gemiler de nasibini alıyor bu durumdan. Ancak üst düzey oyunculara hades harici başka bir etkinlik gelirse ve o oyuncular bu etkinliklere yönelirse palladium haritaları biraz rahatlayabilir kanısındayım.

7. Bence de bu fikir olabilir çoğu kişi pala haritasında patlatıyor.

8. Gemi kesme görevi var, yine düşman şirketin palla haritasına gidip düşman kesme görevi yapılacaktık + 5-3de düşman kesme görevleri de var.. Gereksiz..,, öyleyse görevleri de kaldıracaklar / baştan düzenleycekler

9. Olabilir de bazı kişiler program kullanması kötü etkiler

10. hiçbirşey değişmez dediğin olsa bile mesela 5-1 mmo5-2 eic 5-3 vru diyelim hepsi şuanki 5-3 haritasını aynısı herbiri bir şirketin birde 5-4 haritası yapalım şuanki 5-2ye denk olan.Sonuç şu yine o haritalarda düşman yok et görevleri vs. vs. olacak veya benim gemim sağlam canım sıkılacak gidecem sen gibileri kesecem yine bişey değişmezki aynı yere varır.mesela herkesin bl haritası var ben gidiyorum oraya kendi şirketim ben invoke kesmeyeyim diye mayın koyuyor yada beni kesiyor - yiyor bile bile yada yine düşman geliyor vb.

11. Yorumlarınız için teşekkürler.
    İyi oyunlar!

12. bambulbey2

bambulbey2 User

3 gün önce bende buna benzer bi konu açmıştım açarken işaretlemeyi unutmuşum ayarlarını yaparken uyarı yapmadan minerva kilitlemiş konuyu bi kin mi var bana karşı üstüne bide 1 ceza vermiş burda hiç bir iş olmaz kardeşim görüntüden başka bişey değil ellerine bi güç var en ufak bi hatada ceza veriyolar ama senin fikrin daha iyi bende katılıyorum inşallah yaparlar da biz görürmüyüz bilmem

13. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Minerva arkadaşımızın yaptığı işlemler tamamiyle doğru ve olması gerektiği gibidir. arif48 adlı hesabınız ''GİŞ anlaşması ihlalinden'' dolayı cezalandırılmış olduğundan açmış olduğunuz yan hesapların tümü cezalandırılacaktır. Bu hesabınız hakkında da gerekli cezai işlem uygulandığı gibi açılacak diğer hesaplarınızın da cezalandırılacağını bilmenizi isterim.

İyi forumlar.

.Paradoks. ve Minerva bunu beğendi.
  14. lllecelll

lllecelll User

bence güzel bi fikir yalnız her şirket kendi pala haritasına giriş yapabilsin.

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  15. Veya 16 level altı gibi 5-3'te sıkmak yasaklanmalı dersek daha iyi olur bence. :)

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş