Hergün ayrı bir aksiyon !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 03_YOU_18 tarafından 18 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Etkinlik ve Yenilik adı altında oyunu saçma sapan yerlere getiren saçmalıklar son bulsun mu ?

1. Evet, son bulsun.

2. Hayır, katılmıyorum ben oyunun buglu ve sorunlu halini seviyorum.

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 03_YOU_18

03_YOU_18 User

Merhaba. Bu oyunu profesyonel oynayan bir oyuncu olarak getirilen her yenilik ve etkinlikte oyunun nasıl daha kötü olabilir sorusuna çok farklı bir evreye gelmesi çok rahatsız edici ve resmen ufkumuzu açıyorlar oyun daha ne kadar kötü olabilir diye insan ister istemez düşünüyor. 1 yıldır anladığımız en tartışmasız şey her yenilik ve etkinlikten sonra oyunun saçma sapan evrelere geldiği bug,açık ve oyun sorunlarının ortaya çıktığıdır. Buraya zaman ve emek veriyoruz kafamızı dağıtmak istiyoruz her ay 1 aylık vip indirim katlayıcı çekiyorum muhtemelen 1 yıl içerisinde 1 ay doğru düzgün bunun karşılığını alamamışımdır bunun üzerine benim 1 yılda yapamadığım şeyi getirilen yenilik ve etkinliklerden dolayı ortaya çıkan buglar ve oyun açıkları sayesinde 3 saatte yapmaları ve cezalandırılmamaları ayrıca üzücü. Lütfen Türkiye DO ekibi görüşlerimizi iletsin artık oyuna yenilik ve etkinlik getirmesinler oyunu kendi haline bıraksınlar bizi salsınlar Lütfen.

2. Başka bir arkadaşın anketinede yazmıştım. Dünya dijitalizme geçiş yapıyor. Artık herşey online olacak dünyada. Online oyunlar çok tercih edilmeye başlanacak. Bigpointte diğer şirketler gibi geçiş döneminde şu an. Bu kadar yenilik vs. bu sebeple çıkartılıyor. Muhtemelen bu sorunların çok uzun süre bu şekilde devam etmeyeceğini düşünüyorum(max. 1 ay). Biz ne kadar isyan edersek edelim şu an için beyhude. Bigpoint onlarca online oyun şirketinden sadece biri. Böyle devam ederlerse artık eve hapsolmuş insanların başka oyun arayışı içine gireceklerini elbette kendiside biliyor.

3. Merhaba,

Konunuzu Bölüm kurallarına uygun olarak açmadığınız için, kilitlenip arşive kaldırılmıştır. Lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.