herhalde yeni bir tarayıcı yada yeni client çıktı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve alisahin37 tarafından 11 Eylül 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. alisahin37

alisahin37 User

başlıktaki gibi herhalde yeni bir tarayıcı yada yeni bir client versiyonumu geldide bizim haberimiz yok ? benim oyunum donuyor tüm çerezleri sildim söylemeyin lütfen sakın ! adam çatır çatır oynuyor internet desen herhangi bir problem yok yağ gibi birde adam pvp de nereye atlarsam çat diye koordinatımı görüp yanımda bitiyor kos koca 4-4 te adam anında yanıma gelebiliyor nokta atışı ama böyle bi şans olamaz koskoca hartada unity gelcekte ne zaman gelicek bir an önce gelsinde şu kolsuz sakatlardan kurtulalım

2. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Gelse ne olcak unity de bot yazmışlar.. Malesef düzeltmiyorlar..

3. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Sorun bence sizin çerezlerinizde. Söylemeyin falan demişsiniz ancak ben bu tarz bir sorun yaşamıyorum herhangi bir sorun olmadan gayet akıcı oynayabiliyorum. Tarayıcı Çerezlerini, Tarayıcı önbelleğini ve normal DNS Ön belleği Temizleme S.S.S temizleyip tekrar deneyin.

İyi Forumlar.