HERKES HAKETTİĞİNİ ALSIN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Haklısın

100,0%
  2. Haksızsın

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Saimon ve mordonlar rütbe hesaplamasına dahil olmalı

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Saimon ve mordonlar rütbe hesaplamasına dahil olmamalı

100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Adminim ben bunu üsküdarda yapılacak olan darkorbit buluşmasına yüzyüze adminlere söleyecektim. Fakat etkinlik iptal edildiğinden buraya yazıyorum. Botlara son verildiğinden beri bir sürü gemi ceza aldı Kimisi devam edip tamamen kapatıldı Kimiside ilk bann ından sonra bot kullanmayı bırakıp elinin emeğiyle oynamaya devam etti Yalnız şunu demek istiyorum Şuan bot kullanımı olmasada bot yardımıyla rütbesi olan bi sürü gemi var Yönetim struner ve lordakia yı rütbe hesaplamasından çıkararak küçük bir çözümde bulundu. Ancak bunun saimon ve mordonuda var Ve tabiki bosslarıda var Bunları botta kestirenlerde var. Hatta şöyle söyleyeyim. Serverimizde bulunan ve 5. sırada bulunan şuanki ismiyle •ΛΤΛBЭY• i kulanan oyuncu tümgeneral rütbesine sahip Yaratık kesmeyi açarsanız ne olup olmadığını anlarsınız Yaratık kesmede ilk 100 başlı başına botların oluşturduğu gemiler Ama bu oyuncu yaklaşık 7 milyon yaratık kestirdiği halde ilk uyarısını bile almamıştır Gereğinin yapılmasını durumunun yetkili kişilere iletilmesini istiyorum Bu dediğim yaratıklarıda rütbe hesaplamasından çıkarırsanız herkes hakkıyla rütbesini alcak buna eminim ve hiç şüphem yok

Yukarıdaki supporta yazdığım şikayet yazımdır Baştan aşağı haklı olduğum meseleyi yazdım Herkes zamanında bot yardımıyla yapmış olduğu rütbelerden hafif cezalarla yada gemisi kapatılarak oyununa son verildi Ama bazı oyuncular varki Ne ilk uyarısını aldı nede kalıcı bann yedi Saimon un ve mordun unda rütbe hesaplamasından çıkarılması gerektiğini düşünüyorum Bu konuyu sizede açmayı istedim Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz Merak ediyorum Dediğim olması halinde generalliğini kaybedecek gemiler biliyorum bu yüzden adaletin yerine gelmesini istiyorum

real bunu beğendi.
  2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Öncelikle Gemilerle İlgili Şikayetinizi Support'a Yapınız Bu Konularla İlgili Gerekli İşlemler Sürekli Olarak Yapılmaktadır.

Oylamaya Suncağınız Konuyu Güncelleme ve Fikir Havuzuna Açabilirsiniz.

Konu Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.