Duyuru Herkes Tortu Öldü Diyor Ama...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 4 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kimse kusura bakmasın fakat ben senelerdir Aegisciydim oyunu bıraktım şu rezaletlerden sonra 10 senelik oyun serüvenime noktayı koydum peki neden ?

Aslında çok basit çünkü denge yaması , yeni gelen saçma sapan ekipmanlar , yeni gelen gemiler...

Peki şimdi size bir sorum olacak Aegis ELİTE'in bütün bonusları tüm Aegislerde aktif olacaksa ve %10 kalkan desteği geldiyse bu gemi yine nasıl dayansın bana biri açıklasın bunu hadi buyurun bekliyorum Cyborg bir vuruyor gemi yok abi...

Ben full canda halkada Cyborgun burguda tek rsb ile kestiğini hatırlarım.

Yani ne diyeyim adam 2-3 x4 sıksa geminin DP si yarılanıyor zaten. Venom açsa patates oluyoruz ?

Hammerclaw çıkarmışınız sırf satmak için 450 oil ? Ben uğraşmam şahsen üstüne Aegisin ne anlamı kaldı ?

Nimesis dediniz dokunulmuyor...

Tartarusun hızının biraz azaltılması gerekliydi çok hızlı bir gemiydi yalan yok ama siz vurmak yerine öldürmüşsünüz bildiğiniz...

Solace ve Spectrumda galiba emekliye ayrılmış...

Tek gemiye yönlendirmekten başka bir şey yaptığınız yok insanlar para veriyor bu kadar ve insanları parasıyla aldıkları üründe oynamalar yapıp orjinal özelliğinden uzaklaştırarak insanları mağdur ediyorsunuz...

Bu günleride görecek miydik diyordum gördük...

2. sen ne anlatıyorsun adamlar pkk bayraklı kutuları harita koydu sen burda sacma sapan iş peşindesin

3. Ciddi misin ?

Ben oyunu oynamıyorum 1 senedir. Ne oldu ne bitti bilmiyorum.

4. bak haritaya kutulara

5. Kanka oyunda kutulara bak hele paçavra bunlar bayrak değil

6. Furkan noluyor hocam bu ne demek şimdi ?

Adamlar martı kaşlıların paçavralarını mı koymuş haritaya ben kutunun meşgalini senin konudan tam belirleyemedim.

İtalyan bayrağına benziyor. Yada meksika.

7. Hocam açtık konuyuda sanki çok umursanacak...

Umursansada bana ne beni kaybettiler.

Yıllarca emek verdik çok ayıplar yedim...

8. *** inanmayanlar pacavraya baksın

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 May 2018

9. Vatan KuRtArIldI...

Hemen Paylaşmalıyım herkes görsün...

Daha neyi şikkayet ettiğini bilmiyor...

10. Aydınlat bizi... Cehaletimizi gider hadi...

11. Meksika bayrağını paçavra sananı diyorum :D :D Gece gece güldüm ya heralde kuiper yada karantina çarpmış :D

Cillos™ bunu beğendi.
  12. Seninle aynı konularda hem fikir olduk. Konunu destekledim yazdıkların doğru idi ama sonrasında bu olayı alaycı ele alarak ve cehaletinle yaptığı anlamsız yorumlara karşı sert bir şekilde cevap vereceğim! Meksika bayrağı diye nete yaz bak! anladın mı ?! Okuduğunu anlamadıysan tekrar yazayım! Meksika bayrağı yaz sadece. Sonra kürdistan bayrağı yaz! Bak gör... Hatta benim gözlerim bozuktur... Meksika bayrağını buraya koy görelim :D :D

13. manyak.04

manyak.04 User

2d yapn bakn ne oldugunu götürsünüz. chaillik bedava. bu gün mexikada önemli bir bayram. alman serverinde bile bu kutular var. % 60 diyen yanls söylemis bizim millet harbiden % 99

14. manyak.04

manyak.04 User

2d yapan görür ne oldugunu. ama illa birseyler görmek isteyene engel olunmaz saln gitsinler

15. WanKÜ1

WanKÜ1 User

oyunu bilen hammerclaw ile 1v1 de cyborg dahil hic bir gemiye kesilmez. Mimesizin ozelligi 10 numara kullanmasini bilene gemiler guzel

16. -Paradise-

-Paradise- Guest

Merhaba,

Bayrak meksika bayrağı ve meksikadaki Puebla muharebesinin yıldönümüdür. Lütfen araştırmadan spekülasyon yapmaya çalışmayınız. Bu konuda hala elimize resmi bir açıklama gelmiş değil.

İyi forumlar...

17. Açıklama gelmediyse yıllardır yapılmayan bir tarihte ne diye kutu koyarlar, zamanlaması manidar değil mi? Buraya yazanları eleştiriyorsunuz anca. RTE hastalığı başlamış Avrupa'da ,

18. Almanya bizi gısganıyor.

IIFSMII ve Cillos™ bunu beğendi.
  19. manyak.04

manyak.04 User

komplo teorileri havada ucuyor (shock)

IIFSMII bunu beğendi.
  20. manyak.04

manyak.04 User

eskiden %60 idi simdi %90 a dayandi millet. ha gayret edin %100 olalm madem aptal olcaz tam olak :D

Cillos™ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.