Duyuru Herkes Tortu Öldü Diyor Ama...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 4 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Cillos™

Cillos™ User

Oyunu amuda kalkarak mı oynuyorsunuz? Meksika bayrağının (oyundaki kutunun) ortasındaki simgeyle kastettiğiniz şeyin alakası yok. Ayrıca kastettiğiniz kumaş yatay sütunlardan oluşmakta, meksika bayrağı (oyundaki kutu) dikey sütunlardan oluşuyor.

2. MRTBY

MRTBY User

Gerçekten son geldiğimiz nokta şunu gösteriyor ki; eskiden de cahil vardı ama bu kadar cesaretli değildi.
    Son birkaç yılda bunlar çoğaldılar, tek taraflı beslendiklerinden, her şeyi toz pembe görüp, anormalliği görenlere, klavye erkekliği yapmaya başladılar.
    Meksika bayrağını bir şeylere benzeteceğine, kutunu topla keyfine bak, yok rahatsızsan, oynamazsın bu oyunu, sorun kendiliğinden çözülür.
    Sen Almanların icat ettiği oyunu oyna, sonra da anlamsızca eleştir, zaten yanlışı bu oyunu oynamakla yapmışsın, sen git kumda oyna, bak orası sorunsuz.

Cillos™ bunu beğendi.
  3. aga bu oyunu oynamayanlar hala neden bu oyun hakkında yorum yaparlar ki veya eleştirirler anlamış değilim madem bıraktın git yeni yelkenler aç farklı oyunlara yönel birazda oraya kafanı yor bırak burayı artık bi salın şu darkorbiti yok aegis yok yeni ekipman. siz istiyorsunuz ki oyun 2009 dan sonrasında ki bütün yenilikler geri alınsın dahada güncelleme gelmesin. şu oyunun yapımcıları umarım bu yorumları görmüyorlardır ben olsam derim yani ula sabah akşam çalışıyoz çabalıyoz adamların önüne yenilik getiriyoruz genede yaranamıyoruz, kapat necmi abi kepenkleri gidiyoruz derdim şahsen. aegis mi kaldı mübarek mis gibi hammer gelmiş git al denge yamasıyla hızınıda ayarlayacaklar goliyle eşit işte daha ne istiyorsun be. şu denge yamasına kızıyorum niye değiştiriyorsunuz diyorum ama mecbur değiştirmek zorundalar herkes alıyor cyborg etraf cyborg dolu çavuştada var generaldede o olmazsa cerrah. yanarım yanarım şu son gelen 3 gemiden 2 si bu kadar rabet göremedi ona yanarım. şu hammerin hızı düzeltilsin bak gör ortalık nasıl kızışıyor. hele şu mimesis varya 2 tane full adamı üst üste koyup keser öyle bir gemi ama gel gör ki ne alan var ne kullanan.

4. abe trakyalı yorum yapmaktamı yasak beya.

5. Almanlar bizi ne diye kıskansın bizim kişi başı milli gelir 12.000 dolar adamlarınki bizim 4-5 katımızdır muhtemelen belki de daha fazla, bizim vurgulamaya çalıştığımız Türk'ün Türk'den başka dostunun olmadığıdır. Darkorbitde dahi büyük balık küçük balığı yutuyor, dünya düzeni de aynıdır. 5 Mayısda bu kutular niye geldi, bunca zamandır niye gelmedi Bunada bir cevabın var mı?

6. İlginç ilk defa kabullenen birisi çıktı...

DO bütün ülkelerin bayramlarina saygi duymakta özellikle Türk bayramlari.

23 nisan , 19 Mayıs , 29 ekim , ramazan ve kurban bayramları bunlari el ustunde tutuyorlar yalan yok.

Yöneticiler tüm sunucularda meksikanın kurtulusu icin kutu koymuş.

Başka zaman bizim bayraklar onlarin sunucularindada oluyor.

Fikir belirtip , eleştiri yapmanın , yorum yapmanın yasağı mı var beya ?

Ben görüşüm sunarım beya.

Bunda sorun yok beya.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 May 2018
  7. -Star-

-Star- User

Dostum oyunu bıraktın diye biliyorum.O durumu gözönüne alarak söylüyorum,sen oyunu bıraktığın dönemdeki 23 nisan günü Türk bayraklı avantaj kutuları çıkmadı,tepki gösterenler bu yüzden tepki gösteriyor.Chatte burası TR sunucusu diyen o kadar çok kişi gördüm ki benim sinirlerim bozuldu.Nasıl bayrağımıza saygı duyulmasını istiyorsak bizde diğer "Devlet" bayraklarına saygı duymalıyız. Dikkat çekici bir şekilde yazmak istedim şu devlet kelimesini çünkü milletimiz çarpıtmayı çok seviyor.İyi forumlar dilerim dostum,saygılarımla..

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  8. Bu sene çıkmadı mı ?

Ciddi misin ?

Abi 1 sene girmedik oyuna , oyunda bildiğin kıyamet kopmuş.

Vay arkadaş...

9. -Star-

-Star- User

Ciddiyim.Yurin Gagarin'in atmosfer dışına çıkışının yıl dönümünde voyager 1'i anımsatan avantaj kutuları,bugün de Meksika'nın kurtuluşunun yıl dönümünde Meksika bayrağı şeklinde avantaj kutuları çıktı.Tepkiler de bugüne kadar kutlanmayan şeyleri kutladınız her yıl kutlanan 23 nisanı neden kutlamadınız yönünde.Üstüne Meksika bayrağını terör örgütü bayrağı sananlar falan da var.

10. İyi iyi iddiayı ben kazanıyorum.

Burada ki adminlerle kavgaya girdim bu oyun düzelmeyecek diye daha beter olacak dedim bana çoğu güldü düzelecek dediler.

Dediklerimin birbir çıkması çok hoş.

İçten içten gülüyorum iyi oluyor iyi iyi...

Bırakın batsın oyun ne olacak :D

11. oyuna 1 buçuk yıl ara vermiştim albaydan acemi binbaşıya düşmüşüz
    keşke değişen sadece rütbe olsa cidden bu gemiler ne oyunu napmışlar be

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.