Herkez içeri :D

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ross7000 tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ross7000

Ross7000 User

ben diminisher alıcam kaldı 200 k uri ne alıyım onla diroit dizilim için Bi oneri
    Gemi özellikleri ;
    4 lf4
    8iris ful herşey
    apis 400 k uri istiyor onu sonra alcam sizce ne yapan dizilim olarak kıskaç var bende bide cmlerim konu kapanmasa 30 dk kalsa cevap almak istiyorum

2. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Lütfen bu tür tavsiye istediğiniz konuları , Yeni Başlayanlar kısmına açın

Konuyu gerekli kısıma taşıyorum

Keyifli Forumlar

3. Burda CM yok FM var :)

Ben zamanında kutu açarak önce apis ve zeus irislerini aldım.Ondan sonra havoc,kappa ve lf4 yönelmeni tavsiye ederim.

4. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Zeus gününde kapı açarak hem zeus hemde apis için parça sayınızı arttırırsınız.Belkide lf4 te çıkarırsınız bellimi olur :)

İyi forumlar

5. kardes bence venom al yada spectrum dımınher seklı guzel o kadar geri kalan uri kutu

6. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Tasarıma uridium vermek büyük kayıptır :)

İyi forumlar

7. Ross7000

Ross7000 User

ben veririm eğitim arenada çıktı daha rahat olucak darkorbit bence çok gelişiyor :)

8. CİLΛ

CİLΛ User

credi biriktiriyorum goli var goli tasarımı mı alayım aegis mi

9. hocam arkadaş tasarım alcam diminsher diyor onu alma dedim bide yazım yanlış yapmışım uri kuutya vursa daha karlı diyecektim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.