Hermes diroit tasarımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve leylü tarafından 23 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. leylü

leylü User

Herkese iyi akşamlar dilerim hermes diroit tasarımı bildiğim kadarıyla delta vermekte ama bazı günler vermiyormuş ve tahmini olarak kaç delta kapısına fullenir evet şansa bağlı çıktığını biliyorum ama tahmini ortalama kaç kapıya fullenir

2. Ben de bunu merak ediyorum bazı günlerin vermediğine dair duyumlar aldım, bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok minnettar kalırım :)

3. hermes çıkartmak hercules çıkartmaktan daha zor arkadaşım.20 kapıda üç tane anca çıkarttım.özellikle verecek vermiyecek diyede birşey yok.yalan duymuşşuın.

4. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Hermes Droid Tasarımı Delta Kapısı ödülleri arasına eklenmiştir. Ancak kapıdan düşme oranıyla ilgili net bir bilgi yoktur. Bu yüzden yapacağınız kapı miktarını tam olarak hesaplamak mümkün olmayacaktır. Şansınız var ise umarım çabuk tamamlayabilirsiniz :)

İyi oyunlar dilerim.

DAYI__APO bunu beğendi.
  5. Golden68

Golden68 User

Hermes cumartesi günü özel kapı etkinliği olduğu için delta kapısı vermez diğer günler verme şansı vardır ortalama 20 ~ 50 kapı arası 10 hermes olursunuz benim deneyimlerim tabiki bu :)

Düzeltme: Cumartesi pazar özel ödüllü kapı eventinden bahsediyorum ve o etkinlik günleri hiç hermes alamadım. Belki de veriyordur kim bilir.

6. leylü

leylü User

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim fakat cumartesi günleri hermes veriyor pazar günleri vermiyormuş tekrardan teşekkürler konu kilitlenebilir

Golden68 bunu beğendi.
  7. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

valla ben 2 hafta uğraştım 35 kapıda 10 tane yaptım. Biraz zor çıkıyor.

8. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Rica ederiz :)
    İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi oyunlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.