Hermes Droidi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve aksoylu tarafından 29 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. aksoylu

aksoylu User

Selamunaleykum yetkili arkadaşlar benim sorum bu Hafta Hermes Droidini hangi kapılar veriyor hangi kapıları yapmalıyım ve çıkma olasılığı % kaç tır yardımcı olursanız sevinirim.

2. titans___

titans___ User

Hermes çok da etkili değil de bu Berserker de diye biliyorum bende uğraşcakdım 1 tane var o da Delta dan geldi de kaç Delta da bir tane geldi zaten spartan hercule var alsam he bu referee keserken bende ona atılan roketler var onu takıp kesmekde faydalı olabilir de.

3. LOW51

LOW51 User

Arkadaşım Hermes diroiti Delta kapısından çıkıyor. Yüzdesini bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla öyle çok düşük bir yüzde değil.Her gün düşebiliyor. Fakat sakın pazar günü yapma . Kaç tane yaparsam yapayım 1 tane dahi düşmüyor. Ancak diğer günler düştü. Ben 2 -3 günde 10 taneyi tamamladım. Özellikle cumartesi günü indirim varken yapmanı şiddetle tavsiye ederim. Hermes diroitin özelliğine gelince tahmin edeceğin gibi Ethernal için gerekli. Çünkü %10 bekleme süresini azaltıyor. Berserker ile birlikte kullandığında sana çok artısı oluyor. Savaşlarda çok işine yaramaz. O zaman da spartan kullanmalısın

Bu arada belirtmeyi unuttum. 10 tane den altı hiçbir işine yaramaz. Çünkü tüm diroitlerinde takılı olmazsa özelliğinden yararlanamazsın

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Haziran 2021
  4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Verilen cevaplar için teşekkür ederim pilotlarımıza. :)

Delta kapısının diğer ödüllerine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.