Hermes droit tasarımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ŞAKA-MAKA tarafından 20 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ŞAKA-MAKA

ŞAKA-MAKA User

Delta % kaç olasılıkla hermes atıyor? ve pazar günü x2 de tamamladığım deltadan 2 adet hermes alırmıyım? bazı oyuncular hermes 2 ye katlanmıyor diyor. birde kapıyı sevkiyata atsam ödül topladığımda hermes geliyor mu? bölünme kristali gelmediğinden soruyorum

2. Bildiğim kadarıyla Hermes 2x ödülden etkilenmiyor, sevkiyat ile Hermes düşürebilirsin, Hermes düşme olasılığı hakkında ise hiçbir yerde net bir bilgi yok, tahmin edecek olsaydım %5-25 arası derdim.

3. ŞAKA-MAKA

ŞAKA-MAKA User

o zaman 10 hermes için en az 25 30 tur delta döneceğim. Neyse bu hafta sonu başlayım bakayım durum ne gösterecek. Keşke % kaç olasılıkla düştüğünü bilseydik

4. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Pazar günleri hermes droit tasarımı elde edilememektedir, bu nedenle elde edilmesi zor bir droit tasarımıdır.
    @•»»ÃĻΕ•ξƒ$Ąηε™««• arkadaşımızın da belirttiği üzere bizlerin de çıkma oranları hakkında bir bilgimiz yok.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 21 Şubat 2023
  5. ŞAKA-MAKA

ŞAKA-MAKA User

Sizin dediğinizden ben pazar günü hiç hermes düşmüyor olarak anladım doğrumu? yoksa yazım hatasımı yaptınız?

6. _Blade_

_Blade_ Guest

Evet, doğru. Benim tecrübelerime göre Pazar günleri (x2 günlerinde) Hermes droit tasarımı elde edilemiyor.

İyi forumlar.

7. ŞAKA-MAKA

ŞAKA-MAKA User

Sanırım olasılık var ama pazar günleri çok az olasılıkla veya hiç düşmüyor diyorsunuz. Peki cumartesi içinde aynı şey geçerlimi?

8. Çift ödül günü pazar günü olduğu için c.tesi günü oranlarını düşüreceklerini sanmıyorum.

9. titans___

titans___ User

Ben de olanı daha önce birine yazdım bir ara hafta sonu 12 mi ne yaptım ha şimdi verir kesn bunda verir derken ve hiç sıfır çektim ve kızdım yapmadım , sonra ya ne olcak dedim 2 tane yapayım dedim , 3 yaptım ne zaman yaptım Şubat 6 pazar gece 12 den sonra ve üst üste 2 kapı verdi desem yok desenizde seyirden arayıp bulsam 1 saatimi alır hani , uri veya gg dolu ise bir de böyle deneyebilirsin

10. .RiMuRuRu.

.RiMuRuRu. User

hepsi de şans kardeş. Ben ana gemimle, 8 hercules düşüresiye kadar göbeğim çatlamıştı. Yan hesabımla, ilk 4 kappamda 8 tane hercules düşürdüm :)