HERŞEY ÇOK DEĞİŞMİŞ

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve #YK#15# tarafından 3 Temmuz 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. #YK#15#

#YK#15# User

Arkadaşlar merhaba çok eskiden oynardım tekrar merak saldım hem kendi kendime gelişip öğrenmek istiyorum videolardan izledim katlayıcıyla 17 lw 20 pro gemi oldum bir arkadaşın yardımıyla 1 gecede full peşinde gezip şimdi ne yapmalıyım arttırmalardan irislerimi aldım 2 hafta sonunu zetaya ayırıp 15 20 zeta açıp hem havoc fullemeyi düşünüyorum hemde argemi geliştirmiş olurum ondan sonra kappaya herculese başlarım benim oynadığım zamanlar bu kadarını biliyordum kappadan sonra ne yapmam gerekir ne yapsam faydalı olur acaba birde venom veya solace tarzı bir gemi almak istiyorum uri vermek mantıksız gibi ama ilk etapta başlangıç bir geminin 1 1,5 milyar credi kasması çok zor uriyle almak mantıklımı yoksa bir müddet goli enforcerla felan mı devam etmeliyim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim birkaç gündür oynuyorum çok zevkli geldi devam etmek istiyorum. iyi oyunlar dilerim :)

2. Proları fulleyene kadar Zeta gir ve BL'de İmpulse kesmen ve İnvoke'den çöp düşürmeye çalışman gerek. Sıkıcı ama her proda bir sonrakini yapmak daha da kolaylaşacak. Prolar bitene kadar Zetadan fazlasıyla Havoc düşecektir onu dert etme. Hercules için de acele etme derim. Günlük görevleri mutlaka yap, tetrahrin, Kyhalon vs veren görevlerden onları kesin topla çünkü ileride Plus gemileri ve yeni nesil roketatarlar için sana lazım olacak. (%30DP+%25 Kalkan veriyor). Gemi konusuna gelirsek onu da aceleye getirme, etkinlikleri kaçırma Savaş biletini alırsan, alacağın modüllere göre ne alacağını kesinleştirirsin. En çok hangi geminin modülü düşerse onu alırsın yani. Skylab'ını hergün girip geliştir. Arge'lerde de Ayarcı'yı fullemeye odaklan malum ne kadar az miss atarsan NPC'leri daha hızlı keser bu sayede daha hızlı gelişirsin. Başarılar :)

3. #YK#15#

#YK#15# User

Çok teşekkür ederim tavsiyen için çok işeme yarayacak verdiğin bilgiler.