hesab guvenligi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve βØß●MΛ®ŁΣ¥•ΛĦMΣŦ*61 tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hekeze oncelikle merhaba şimdi arkadaşlar ben yıllar önce bir e posta aldım en azından azını soyluyorum 2 3 yıl şimdide gemi hesabımın şifresinin degiştirmek istiyorum ve bazı sorunlarım var e postamın şifresini unuttum ve hsabımın guvenlıl acısından şifreyi degiştiricem ve onay gereken linke ulasamadıgım için şifremi degiştiremiyorum.bunun için supporta yazdım ve solye bir cevap aldım cevabınız sss bölumunde yer almakta bunu gunlerce arastırdım boyle bir bilgiye ulasamadım.ve e postamı kurtarmak için elimden gelen herseyi yaptım ve gunlerce ugrastım alamadım.lutfen 1 kere daha supporta yazın demeyin vede bi kere daha e psota kurtarma yollarını deneyin demeyin zaten gemi veya hesab benim olmasa bunu yazmam yazamam gemi veya hesab ilgili bir ozellik bilgiye gerek varsa size gemiden ıd sine tutun cephanesine kadar soylerim.lutfen adminler cmler yardımcı olun.

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Email sorunlarinizda yapabilecek cozumler kisitli maalesef oncelik eposta olarak hangisini kullaniyorsaniz o mail hesabinizin supportu ile iletisime gecip halledebilmeniz olacaktir maalesef bu konu hakkinda yapabileceginizi onerebilecegimiz baska yol yok email olmadan maalesef cok zor bu tur problemi yasamis ve cozmus olan arkadaslarimiz var ise konu aciktir yazabilir.

3. TEHLİKE

TEHLİKE User

Gmail üzerine ise gemin gmail hesabı kurtarmak için bir form dolduruyorsun bu formda sende ekli olan kişilerden tut son girdiğin zaman konustugun kişiler vb. yazıyorsun bilgiler eşleşirse hesaba ulasmanı sağlıyorlar. Fakat hotmailde nasıldır bilmiyorum eğer gmail üzerine ise oyun hesabı tek yol budur diyebilirim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.