Hesaba Giriş Sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve TheBigRedMachine tarafından 15 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar ben yıllar önce darkorbit'i bıraktım şimdi yeniden başlamak için bu hesabıma giriş yaptım. Ama giriş yaptığımda aşağıdaki url'ye atıyor hiç bir hata vermiyor ve hesaba girmiyor. Fakat foruma veya supporta yazarken hesaba giriyor. Mesela şu an o hatayı aldığım hesaptan yazıyorum. Supporta bunu 2 kere yazdım bilgileriniz gözüküyor sorun yoktur diye cevap verdiler dalga geçer gibi.

https://test6.darkorbit.com/index.es?action=externalHome&loginError=calmDown

2. Purgatory

Purgatory User

Giriş yaparken sorunu yaşadığın bir video çekerek bunu support ile paylaşırsan konu hakkında daha verimli yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.

3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Selam,

Hesabınız test sunucusunda kalmış; sunucu belirterek hesabınızın taşınmasını talep ediniz.

Sayfayı Paylaş