hesabım açılmıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve puggup tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. puggup

puggup User

bu hesabı az önce sizlerle iletişime geçmek için açtım.bir süredir oynayıp geliştirdiğim hesabım 2 gündür açılmıyor.kullanıcı adını ve şirfemi yazıp giriş butonuna tıkladığım zaman bomboş beyaz bi sayfa açılıyor hemen.lütfen yardım edin

2. Merhaba ,

Flash player güncel değilse güncelleyiniz. Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyiniz. Ayrıca nick ve şifre değiştirirken nick değişikliği onay mail'ini ve şifre değiştirme onay mail'ini onaylamadıysanız bundan dolayı olabilir.

Ayrıca nick değişikliği sadece oyun içinde gözüken isimi değiştirir. Girişteki isim değiştirilemiyor.

İyi forumlar.

3. -eren56-

-eren56- User

Sayin admin bendede oyuna girişte bomboş beyaz bir sayfa tek çıkıyor neden acaba oyunun sayfasına bile g iremiyorum

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

net geçmişi çerezleri temizlyın modeımıde 10 dakıka dinlendırın anti vürüs programı varsa devre dısı bırakın gne olmasa tarayıcı deyısın sorun çözülmüş olacaktır

keyifli forumlar

5. hayır dedikleriniz hepsini denedim olmuyor

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Supporta bu konu dahilinde bir mesaj yazarak sorununuzu ayrıntıları ile açıklarsanız kesin bir cevap alabilirsiniz bizim forumdan önerebileceklerimiz maalesef çok fazla bir şey yok gecikmeden supporta yazınız lütfen.

7. yazdım 10 defa yazdım cevvap gelmedi

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hafta içi yazarsanız daha kolay ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum yoğunluğa göre hafta sonları bazen gecikmeler olabilmektedir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.