Hesabım Çalındı(Kayıtlı Bir Sürü Ödeme var)

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve omer.hatay2 tarafından 17 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 2-3 aydır hesabıma giriş yapmıyordum. Dün hesabım çalındı. Hesap ile ilgili bir çok kayıt mevcut. Eski Email'inde ID'si dahil bir sürü kayıtlı ödemesi(binlerce TL) var bu hesabın bana ait olduğunu gösteren. Support üzerinden ticket attım. Hesabın eski şifresi, eski emaili, hatta 2-3 ay önceki seyir defterini bile %75 doğrulukla söyleyebilirim. Support ekibi bu konu hakkında ne kadar yardımcı olabilir?

2. Viraaa

Viraaa User

kendilerine sorsana kardesim.burdan kim ne derse yalan olur.

3. smoonrise

smoonrise User

Herşeyden önce geçmiş olsun , bu konunun muhatabı sadece support forum üzerinden çözme imkanın asla yok sadece tavsiye yada eski çalınmalar hakkında bilgi alabilirsin .

Uzun zamandır yönetim bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmiyor hesap güvenliği kullanıcıya ait diyor bunun büyük oranda nedeni hesap satışları sonrası satan kişinin elindeki harcama bilgileri v.s ile hesaplarını geri alması ve bunu maddi kazanç olarak birden fazla kullanması maalesef

Oyun ile alakalı dava süreci almanya hamburg olduğundan sonuç alman zor ama mail çalınması olarak dava açarsan belki sonuç alırısın yada bilişim suçlarını şubesinden bilgide alabilirsin oyun hesabının çalınması üzerinden dava açılınca süreç nasıl olur bilemem yönetimin sana yardımı olacağını veya adli makamlara bilgi paylaşımı konusunda yardım edecekleri miktar meçhul .

Bu tür hırsızlık durumlarında dns - vpn - porxy üzerinden yapılan işlemleri siber suçlar şubesi genelde çözüyor ama yurt dışı kaynaklı ise maalesef bizim adli dava sonuçsuz kalıyor diye biliyorum sormak lazım dediğim gibi .

4. Bildiğim kadarı ile oyun bu konuda sorumluluk kabul etmiyor , sana ait olduğunu kanıtlasan dahi hesabını sana geri veremiyorlar diye biliyorum , sen desteğe bu durumu anlat ve elinden geldiğince bilgi ver , en azından çalan kişi oynayamasın ya da satamasın diye hesabı kapatabiliyor olmaları gerek . Yani hesabı geri alma konusunda benim pek bir umudum yok , ama umarım senin adına adalet yerini bulur .

5. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

GİŞ kuralları gereğince hesap güvenliği kişiye aittir. Support'a ticket atmışsınız zaten, gelecek olan cevabı beklemelisiniz. Eğer hesapta tanımlı kart/kartlarınız var ise bunu yine Support'a ticket atarak kayıtlı kartlarınızı silmelerini rica edebilirsiniz veya bankanız ile iletişime geçerek kartlarınızı iptal ettirebilirsiniz.

Geçmiş olsun.

İyi Forumlar.

6. Öncelikle geçmiş olsun.

Duyduklarım kadarıyla yardımcı olabilirim.

Eskiden yardımcı oluyorlardı ödeme geçmişlerinden fakat yeni adminler yada kurallar gereği yardımcı olmuyorlar.

7. Mineral

Mineral User

Bence suç duyurusunda bulunmakta geç kalmayınız.