Duyuru Hesabım Çalındı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve YΛNIK tarafından 15 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YΛNIK

YΛNIK User

Sayın Dark Orbit Adminleri ve değerli oyuncular. Yakın zaman içerisinde Foruma hesabımın çalındığına ilişkin bir kaç cümle yazmıştım. Almış olduğum bilgiler doğrultusunda Supporta gerekli bilgileri verdim. Bana verilen cevap ise 2 iş günü içerisinde size dönüş yapacağız.
    Ama dönüş yapılmadı. Hadi yapılmamasını geçtim hesabı çalan kim bilir hesabıma nasıl zarar verdi...
    Duygusal olmak istemem ama elimde değil. 2011 yılından beri oynamış olduğum Dark Orbite artık inancım kalmadı. Harcamış olduğum maddi ve vermiş olduğum manevi emeğimi Helal etmiyorum. Oyunu severek oynayan gönül bağı ile sanal arkadaşlık kuran Aile,iş,okul gibi şeyleri geride bırakıp Dark Orbite zaman ayıran ben ve benim gibi arkadaşlar... Benim hesabım çalındı ve kimsenin umurunda değil. İlgisizlik gördüm ve oyuna ilgisiz kaldım. Hesabım elbette geri dönmeyecek, elimi tutan olmayacak, gel arkadaş biz sana kucak açarız diyen olmayacak. Oyun bir yana dostluklar bir yana... Hoşçakalın...

2. tgs781

tgs781 User

dostum seni çok anlıyorum ama pes etme haklıysan o kadar emeği hiç etme. benim de hesabım çalınmıştı nasıl oldu bilmiyorum bir gün hesabıma giremedim ve supporta yazdım hemen cevap geldi ve 1 2 günlük inceleme sonunda hesabımın yurt dışından bir e postaya bağlandığını öğrendim ve yasal süreç başlattım. çok zor ve uğraştırıyor ama hesabımı geri aldım. sabret sana mutlaka dönerler dönmezlerse tekrar yaz ama pes etme. yasal süreç biraz uğraştırıyor polis raporu savcılık soruşturması falan elinde belgen olursa hesabını geri alabilirsin dua et hesabı boşaltmasınlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Support ekibi size 2 gün içersinde dönüş yapmadı mı? Lütfen e-posta adresinin SPAM kutusunu kontrol ediniz, eğer hala cevap maili yoksa tekrardan support ekibine yazınız ve eski ticket № eklemeyi unutmayınız. Support ekibi multaka geri dönüş yapacaktır.

İyi forumlar.

4. DUMAN.

DUMAN. User

Benimde hesabım çalındı e postama trojan link gibi bişr şey geldi sanırım . E postamı bir kez bile değiştirmedim ilk e postamdı kurallara göre ilk e posta ve ödeme makbuzlarını attıktan sonra hesabın geri verilmesi gerekiyor şifrelerimi her şeyi atmama rağmen benimde hesabım verilmedi baştan gemi açtım verdiğim bütün emekler gitti teşekkürler bigpoint hesabım 100 kişi değiştirdi her gün nick değiştiriyor nerdeyse yüzüksüz kasmak için verdiğim o kadar emek boşa gitti . Bigpoint ekibimiz ne düşünüyor bilmiyorum bu konuda .

Düzenleme : Hesap çalındığı için polisten şikayet belgesi istediler ben butun kanıtları sunduğum halde polise gitmek gibi bir zorunluluğum yok sizin yapmak istediğiniz şey insanları uğraştırmak , siz uğraşmayın sayın artemis discord olsun başka bi yer olsun o kadar yazdım facebook sayfanıza yorum yazdım hiç bir yerden cevap alamadım teşekkürler hesabım allah bilir kimin elinde verdiğim tüm emekler haram zıkkım olsun başkada bir şey demiyorum .

5. YΛNIK

YΛNIK User

Sayın .Paradoks. Girmediğim bakmadığım her hangi bir yer kalmadı. Ben 21. y.y. da yaşayan bilinçli bir toplum bireyiyim. DUMAN. adlı kişininde belirttiği gibi adminlerin oyuncular için bir çaba sarf ettiğini düşünmüyorum. Bu yüzden ben hala başladığım yerdeyim. Hesabım şuan başkasında ben size gerekli bilgileri sunabiliyorum. Niçin böyle umursamazsınız. Kimsenin yardım edeceğini düşünmüyorum. Gerçekten yardım edebilicek biri var mı ? Belgeleri size tek tek sunayım...

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Dediğim gibi tekrar support ekibi ile iletişime geçin, eski ticket № ekleyerek ve cevap beklediğinizi belirtin. Size mutlaka ve mutlaka yardımcı olacaklardır.

İyi forumlar.

7. nonono20

nonono20 User

Üzerine bi soğuk su iç kardeşim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.