Hesabım Çalındı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve 41TRNoName tarafından 6 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. 41TRNoName

  41TRNoName User

  Kullanıcı adımı ve şifremi verdiğim bir insan nasıl oluyorda e-posta kutuma bildirim düşmeden şifremi değiştirebiliyor?Supporta bu soruyu soruyorum adamlar papağan gibi şifre ve kullanıcı adı paylaşmanız sizin sorumluluğunuzda olan bir şeydir diyor.Ben onu mu soruyorum :D??Yardımcı olur musunuz?Çarın her türlü bilgisini biliyorum 7-8 sene öncesine dair yaptığım ödemeleri,nickleri hatırlıyorum...
   
 2. MrWho

  MrWho User

  Geçmiş olsun.. hatırlasan da ispatlasan da ne yaparsan yap hesabı sana geri vermiyorlar sadece hesabı kapatabilirler o da kendi inisiyatiflerinde. Burada savunacak bir savınız olduğunu düşünmüyorum.
   
 3. Aliens

  Aliens User

  Geçmiş olsun. Belki ya sizin bilgisayarınızda bir trojen yada verdiğiniz kişinin bilgiasyarında trojen var olabilir. Bu şekilde hesabınız çalınmış olması muhtemel. Diğer bir husus; hesap paylaşımı yaptığınız için hesabınız hiç bir şekilde size geri verilmez ki Avrupa Birliğinde yürürlüğe giren Kişel Verilerin Koruma Kanunu kapsamında artık hesaplar ne kapatılabilir, nede geri verilebilir. Tek yapabileceğiniz hesabınızın kayıtlı ödeme bilgilerini Support'a başvurarak sildirebilirsiniz. Geçmiş olsun tekrardan.
   
 4. VALEYARD

  VALEYARD Guest

  Merhaba,

  Öncelikle geçmiş olsun. Lâkin şifrenizi başkasına vermekle hata sizde.

  Sorunuza gelirsek. Mailiniz onaylı olmayabilir. Veya mail şifrenize erişilmiş olabilir.

  Yukarıdaki arkadaşımızın söylediği gibi hesabı geri almanız mümkün değil. Supporta başvurup ödeme bilgilerinizi sildirebilirsiniz.

  Tekrar hatırlatmak isteriz, hesap güvenliğiniz size aittir.

  İyi forumlar.
   
  Minerva bunu beğendi.
 5. Hesap çalındığında artık geri verilmiyor
   
 6. DarkOrbit şifreniz ile e-mail şifreniz aynı mıydı veya benzer miydi?
   
 7. 41TRNoName

  41TRNoName User

  Kesinlikle e-posta destekli hatta 31.12.2019 çalınmasından 4-5 gün evvelinde darkorbitten bildirim e-postası bile alıyordum.
  Kesinlikle alakasızdı sadece sembolleri değişik yazayım: ???
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ocak 2020
 8. MrWho

  MrWho User

  Unut onu artık gelmeyecek yar kefenini biçmiş sevmeyecek yar onu eller allldı dönmeyecek yaaar, dostum üzüldüm be geçmiş olsunnnnn:confused.:
   
 9. Hesap senin değilmi sen bilmiyorsan support nerden bilsin yahu :D
   
 10. legendw.

  legendw. User


  Kullanıcı adını ve şifrenizi neden başkaları ile paylaşıyorsunuz?
   
 11. eğer ödeme bilgilerin varsa bunları banka onaylı çıktı alıp savcılığa başvuru yapıp hakkını hukuk yönünde arayabilir hesabını alan kişilerden bu şekilde almaya çalışabilirsiniz
   
 12. MrWho

  MrWho User

  Bir elin nesi var iki elin sesi var sanırım ondan paylaşıyorlar:D hangimiz yapmadık çocukken böyle hatalar nece hesaplar gitti hele bazen '' aşkım şifreni versene 2 dk" diyenler olmadı mı?? ;):p
   
 13. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Forum içerisinde kullanıcı bilgilerinizi paylaşmanız (Benzer veya farklı olsa bile) kesinlikle yasaktır lütfen tekrarlamayınız.

  Hesap güvenliğiniz sizin elinizdedir. Ayriyettten hesap paylaşımının yasak olduğunu bildiğiniz halde bir başkasına vermenizde sizin hatanız üyelerimizinde belirtmiş olduğu gibi verdiğiniz kişinin yada sizin bilgisayarınızda bir virüs yada trojen benzeri bişey olması oldukça muhtemel.

  Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

  İyi forumlar.
   
  Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş