HESABIM ÇALINDI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _MeSTiKeRi_ tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. S.a sayın admin, İsmim MEHMET şuan çalınan hesabımın forum bölümündeyim, hesabımı anlaştığım biri ile satışa geçtim, ancak alşıcı olan kişi ücreti vermedi ve hesabımı elimden aldı.
    Kullancı adını üye id, vb bazı bilgiler elimde var, ama hesaba giremiyorum ve şuan online olarak geziniyor. Sizden yardım istiyorum lütfen yardımcı olmanızı bekliyorum hesabım çalındı lütfen.
    Kullanıcı Adı: _M**********_
    Üye İd: 6*********
    Çalınan E-Posta Adresi: *************
    Kendime ait e posta adresi: ************

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Şubat 2014
  2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Hesap satışı kesinlikle yasaktır. Siz hesabınızı satışa çıkararak bu olaya zemin yaratmışsınız zaten. Geminizin güvenliğinden sizler sorumlusunuz. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok. Geminiz çalındıysa emniyet müdürlüğüne bağlı siber suçlar şubesine gerekli ihbarı yapınız. Mahkeme sonucuna göre suport başvurmanız durumunda sizler gereken işlem yapılır.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.