Hesabım kapatıldı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KaLiTeLi•MaNyAk[34] tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İyi akşamlar Iyı gorevler sayın arkadaşlar modların ben hesabımı 2010 yılından begrı oynamaktayım Ama benım hesabımı bugun kaptılmıs supporta ıletısım gectım bana denıldıkı bu hesap çalınmıs olduğundan kapanmış şimdi gerçekten size ait ise ispatı için aşağıdaki bilgileri bize yollayınız. Dıye msn attı bunu nasıl yapıyolar bu kadar sey olurmu herseyı ıspat etcem bu kadar saygısızlık olmaz sayın admınlerım olmaz boyle sey bızımde carımız calındı kımın calınmadıkı ama bızler nıe kapatamadık bu kadar ıs olmaz haksızlık ıcınde oynuyoruz Ben o carı ne kadar emekler sarf ettın gecem gunduzume karıstı kardeşimde aynı bu kadar olmaz böyle sey lutfen gerekenın yapılmasını ıstıyorum

2. Merhaba ;

G.İ.Ş kuralları gereğince kişinin hesap güvenliği kendisine aittir. Bu konuda sorumlu olan bizler değil sizlersiniz. Hatta Support size böyle bir hak tanıdığı için kendinizi şanslı saymalısınız diyebilirim. İspatlarınız var ise Support'a sunabilirsiniz. Forumdan herhangi bir müdahale yapılamaz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.