Hesabım ne yaptıysam açılmıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UzayFatihixx tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bi kaç gündür hesabıma giremiyorum şifrem doğru ama giriş sayfasında bekliyor en sonunda altta us2 yazıyor ingilizce giriş sayfasına atıyor nedeni ne acaba supportada 3 gunden berı cevap yok bi allahın kulu yardım etsın çıldırcam onca emek boşa gitcek

2. Merhaba ,

Support'a mesaj yolladığınız'da otomatik yanıt geliyor mu ? İlk olarak mesajın ulaştığına dair ve bilet numarası olan otomatik mail gelmesi gerekiyor.

İyi forumlar.

3. bugün geldide nasıl yapıcam anlamadım ben

4. KARANLIK

KARANLIK User

Girmek istediğiniz servere değilde yanlış bir yere giriyorsanız sol üstteki dünya işaretine tıklayıp seçiniz istediğiniz serveri.

5. hesabım açılsa yapıcam olmuyo id şifre yazıyorum bekliyo ingilizce giriş sayfasına atıyo orayada yazıyorum gene aynı

6. KARANLIK

KARANLIK User

Support biliyorsanız id numaranızla bilmiyorsanız nickiniz ile birlikte supporta başvurunuz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.