Hesabıma Bilgim Dışında Giriş Sağlanıyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ®ΤR™ tarafından 5 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ®ΤR™

®ΤR™ User

Gün içerisinde oyun yeniden bağlan gelince bakım geldi sanıp çıkış aldım daha sonra yeniden girmeye çalıştım giriş yaptığımda başımdan kaynarsular döküldü gemimin seyir defterine baktığımda 5-3de oyuncu imha ettiğini gördüm teknoloji 2lerimi kullanmıştı sanırım gemiyi soymaya çalışıyorde şifre değişmeme rağmen halan daha girebiliyor support takımına da yazdım acilen yardım istiyorum.

Şifre değişmeme rağmen halan daha nasıl oluyor güvenlik açığı mı var gemi id şifre hiç kimseyle paylaşmadım

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız tekrar düzenlenmiştir.

Şifre değiştirmenize rağmen hala geminize erişim varsa, bilgisayarınıza zararlı 3. parti yazılımlar yüklenmiş olabilir. Bunun dışında hesabınızı daha önce biriyle paylaşıp paylaşmadığınızı düşünün buna istinaden, ayarlar kısmından 'Facebook bağlantısı var mı' diye genel bir kontrollerini sağlayınız.

Güvenlik açığı olsa, sadece sizin değil daha yüksek seviyeli gemilere de erişim sağlanarak aynı işlemler yapılırdı. Şifrenizi ve mail bilgilerinizi mümkünse telefon üzerinden değiştirmeyi deneyin öncelikle ve bu süre zarfından bilgisayarınızın kontrollerini sağladıktan sonra, kişisel bilgisayarınızdan giriş yapınız tavsiyem.

3. ®ΤR™

®ΤR™ User

Hayır kimseyle paylaşmadım, pc format atacağım birazdan mümkünse gemime girişleri bugün için kapatırmısınız.

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Girişlerinizi buradan kapatamıyoruz. Bu konuyla ilgili Support ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Öncelikle dediğim sıralamaları da uygulayınız.

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.