Hesabımda Bug Oluştu [Açık Arttırma]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -_NumberOne61_- tarafından 8 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba! sanırım hesabımda bug oluştu. Geçenlerde Açık Arttırmadan tek kullanımlık kamuflaj almaya çalışıyordum ne kadar versem de yine de kaybediyorum ve kredim geri gelmiyor.

• Size örnek olarak göstereyim Kamuflaja birisi 5 milyon kredi basmış, ben Açık arttırmanın bitmesine 10dk kala 5.1 milyon basıyorum ve açık arttırma bitene kadar en yüksek teklif veren olarak beni gösteriyor fakat açık arttırma bitince kamuflaj gelmiyor ve geçmişe baktığımda benden daha düşük teklif veren (5 milyon) birisi kazanıyor. Sorunun garip kısmı da şu ki Kredilerim geri gelmiyor.

Forum kullanmayı pek bilmem ama adminler cevap verirse mutlu olurum. E-postadan cevap gerekiyorsa size e-postayı verebilirim. [şuan hesaptaki e-posta kaybedilmiştir:) ]

2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Sürekli başınıza gelen bir şey mi? İlk defa mı yaşıyorsunuz?

Kredinizin geri ödenmesi için Support'a yazabilirsiniz. Gerekli incelemeler sonrası hesabınıza kredi iade edilecektir.

İyi Forumlar.

3. Sürekli başıma gelen bir şey. Supporta nasıl ulaşacağımı bilmiyordum ama şimdi öğrendim özür dilerim aynı konuyu bir daha açtığım için şimdi supporta iletişime geçeceğim konuyu kilitleyebilirsiniz.

4. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Rica ederiz, destek ekibimizle iletişime geçtiğinizde size yardımcı olacaktır.
    İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi oyunlar dilerim..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.