Hesabımın birkaç yıl önceki haline getirilmesini rica ediyorum.

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Godogoc tarafından 16 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Godogoc

Godogoc User

Merhaba, öncelikle adım Atakan. Sizden büyük bir iyilik istiyorum.

benim hesabımdaki çoğu eşya satıldı bundan birkaç yıl önce.

Hesabımda Aegis, ful lf-3 ful bo-2 vb. bir sürü eşya vardı. Ama bir gün hesabıma girdiğimde her şeyim gitmişti. Lf-3 lerim birkaç lf-4 üm kalkanlarım hız jeneratörlerim Aegisim Apisim İrislerim vs. Tam olarak ne zaman olduğunu bilmiyorum bu olayın tam hatırlayamıyorum ama bir gün girdiğimde hesabım neredeyse boştu. Sadece tahminim şudur ki; Goliath(venom vs.) olan hangar binasına dokunmamışlar fark edemedikleri için
    Şimdi isteğimi dile getiriyorum;
    Oyun hesabımı Aegisim vs. silinmeden önceki halime geri getirebiliyorsanız çok minnettar kalırım.
    Daha önce bunu dile getirmememin sebebi gördüğüm anda o kadar emek verdiğim, o kadar para da yatırmıştım oyuna vs. hesabın o halini görünce krizlere girdim. Bu oyuna başlayalı çok oldu şimdi geri başlamak istiyorum ama yardım edebilirseniz eski eşyalarımla başlamak isterim... Eğer bunu yaparsanız gerçekten Darkorbit ve Bigpoint ailesine çok teşekkür ederim.

2. xxkubixx

xxkubixx User

darkorbit bedava gemi dağıtıyordu keşke o zaman gelseydin.

3. uninstable

uninstable User

Hesap güvenliğinden yani şifre kullanıcı adı bilgilerini paylaşma gibi birşeyler olmuşsa bunun dönüşü yada geri verilmesi yok. Çalınma durumu varsa support ile iletişime geçilmesi gerekirdi.

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Hesap güvenliğinden tamamen üye sorumludur. Lütfen hesap şifrenizi ve e-postanızı 2.bir kişi ile paylaşmayınız.
    Darkorbit yönetiminin bu konu hakkında yapabileceği bir şey yoktur.

İyi forumlar

5. Godogoc

Godogoc User

Hesabım herhangi bir şekilde geri alınamaz mı peki veya supporta bunu nasıl iletebilirim ve nasıl izah etmem gerekir ?

6. uninstable

uninstable User

Belli ki birisi ile paylaşmışsın. Maalesef geçmiş olsun tekrar yapmaman için tecrübe olmuş olur.

7. Godogoc

Godogoc User

bedava gemi çok önemli değil ben bu hesap için çok uğraşmıştım çok da eğlenmiştim hesabın bi anda o hali alması içimi parçaladı

8. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Takım arkadaşım Labirent'in de dediği gibi maalesef bu konuda yapacak bir şey yoktur. Destek ekibi ile nasıl iletişime geçeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Konu ile ilgili merak ettiğiniz başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.