Hesabın Çalınması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SÏ╙¡ñÐÍ® tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Benim hesabım çalındı iyi çardı diyelim bana göre iyiydi ilk önce biraaz çara bakındı fazla birşey yapmadı şifreyi değiştirdik ama yine de girmeyi başardı 2. olarak msn nin şifresini değiştirdim darkorbitin şifresini değiştirdim ama yine girmeyi başardı bu sefer msn yi değiştirdim ve kendi üzerine almaya çalışmış kendi üstüne gelmeyince de droitlerimi silahlarımı ve herşeyimi satmış bunları geri alabileceğimi sanıyorum ama bunu yaparak neyi becerdin hayırsız insan Allahından bul Forum Ve Darkorbit Yöneticileri Siz Benim Çarıma NErden Gİrildiğini Bulabilirseniz Onu Engellemeye ÇAlışın Saygılarımla DarkOrbit Oyuncusu

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Eğer bilgisayarınıza virüs vb bulaşmışsa lütfen format atınız. Ayrıca suporta yazınız eğer portal veya facebokk bağlantısı var ise kopartılmasını talep ediniz.. Geçmiş olsun.

İyi forumlar...

3. Sennar23

Sennar23 User

geçmiş olsun arkadaşım

mahir_527 bunu beğendi.
  4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.