hesabın facebook bağlantısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KURT-KAPANI-47 tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar ben oyuna yaklaşık iki hafta önce kayıt oldum facebook üzerinden ama şimdi hesabıma facebook ile bağlanamıyorum sorun veriyor.

bir ikinci şey de hesabımı daha onaylatmış değilim bunu nasıl yapacağım konusunda da en ufak bilgim yok facebookumun bağlı olduğu mail adresime doğrulama kodu gönder diyorum gönderiyor tıklıyorum onaylatmak için ama hesap doğrulanmıyor

bir üçüncü şeyde hesabım ile ilgili şifre değişikliği talebinde bulundum ama hesabım ile ilgili mail adresime birşey gelmedi. işin tuhaf kısmı oyuna normal bağlanmaya çalışıyorum isim yazıyorum facebook şifremi yazıyorum olmuyor mail şifremi yazıyorum olmuyor ben orda neyin şifresini gireceğim. facebook üzerinden kayıt olduğum için ne benden şifre istediler nede bana şifre verdiler.

biliyorum uzun ama cevap verenlere şimdiden teşekkürler...

2. Merhaba ;

Facebook üzerinden oynuyorsanız oyunu ancak facebook'tan girebilirsiniz. En büyük hatayı orada yapmışsınız zaten, 2 hafta oldu diyorsunuz fazla gelişmiş olabileceğinizi zannetmiyorum. Darkorbit'in ana sitesinden tekrar bir gemi açabilirsiniz. Veyahut Support ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer türlü Mark Zuckerberg ile iletişime geçmek zorundasınız :)

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.