Hesap alım satım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kars6136 tarafından 20 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kars6136

Kars6136 User

Bu oyuna ne oluyor bu kadar saçma kurallar olurmu peki hesap alamayan bir insan nasıl oyuna baslayacak adem yasak ilan sitelerinde neden halen daha satiyor ful+ful hesabi 1 ay banlandı bu nasıl adalet bu oyundan aşırı derece soudum herkezi nefret ettiyorsunuz ilan sitelerini yasaklayin ozman gardaşım hesap alan kişileri banlama hakkınız yoktur hele hele 1 ay banlamak 1ilk uyari 2 gündür 1 ay banladi diyecek birşey bulamıyorum ....

Paradoks ve bir kaç admin dışı diyer adminler ellerinden bir is gelmediği gibi oyundanda anlamiyorlar ve diyecegim şudurki hesap alim satımı yasaksa neden ilan siteleri satılık hesap dolu amaç nedir darkorbiti TÜRKİYEDE oynayan kimse kalmamasını istiyorsunuz 2010 dan beri bu oyunu bilirim oynarım böyle giderse büyük bir kitle kaybı yaşayacaksınız

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Mart 2020
  2. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Aynı içerikte birden fazla konu açmayınız, konularınızı birleştirdim.

Oyuna başlarken kabul edilen GİŞ Kuralları'nda oyun hesabının Bigpoint'e ait olduğu ve hesabın herhangi bir ticaret işlemine tabi tutulamayacağı açıkça yazmaktadır.

1.1.1 Bigpoint oyunlarını ve hizmetlerini yalnızca Alman Medeni Kanunu’nun 13. Fıkrası (BGB) çerçevesinde tüketicilere sunar. Oyunları ve hizmetleri şahsi eğlence amaçları dışında, bilhassa kâr veya başka ticari amaçlarla kullanmak yasaktır.

9.3.4 Kullanıcı hesabının tamamını veya herhangi bir Oyun eşyasını, Premium özelliği veya oyun işlevini üçüncü bir kişiye satmaya veya devretmeye hak sahibi değildir. Bu Bigpoint şirketinin satış amacı için sunduklarında geçerli değildir. Bu Bigpoint’in satış amacı için sunduklarında geçerli değildir.

GİŞ Kuralları'nın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Verilen cezalar da Bigpoint tarafından ayrı ayrı durumlar için oluşturulmuş özel ceza tablosu baz alınarak uygulanmaktadır.

Bunun yanı sıra Bigpoint harici hiçbir platform bize delil olarak sunulamaz. Unutmayınız ki bir kişi sizin hesabınızı bile ilan sitesine koyup size iftira atabilir. Bu durumda baz alınan platformlar oyunun kendi forumu, oyun içi sohbeti gibi resmi platformlardır. Ayrıca bu uygulama herhangi bir adminin elinde olmadığı gibi itham ettiğiniz kişileri de oyun hakkında bilgisiz yapmaz, ikisini birbirinden ayırmak lazım!

İyi oyunlar.

Minerva ve .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.