Hesap banlanması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Tpehlevan tarafından 23 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tpehlevan

Tpehlevan User

Hesapimi neye dayanakarak kapatiyor hadi benim hesapimi kapattin diğer oyuncularin hesaplarinida kapattinmi hayir kim bu support N/A o zaman suç duyurusuna bulunucam savciliğa adelet yok bu oyunda verdiğim paralara yazik adama bak hesapimi kapatiyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ağustos 2020
  2. Sebepsiz yere kapatmazlar bir sebebi vardır :)

Burada adminlere sallamak kolay , benim hesabım niye kapanmıyor peki ? DO tarihinin en çok ceza yemiş oyuncularından birisiyim kafalarına göre bannlasalardı benim gemi bann yerdi.

Hatta müebbet atarlardı.

Elbette haklı olduğunuzu düşünüyorsanız hukuki işlemlere başlayabilirsiniz , ayrıca forum bu tip konular için değildir oyun içi bilgi alma yeridir sorununuzun muhattabı supportur.

İyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ağustos 2020
  3. Tpehlevan

Tpehlevan User

Konunun kapanmasini arz ederim oyun sizin olsun en azindan her ay param daha gitmez paramizla rezil olduk bu oyunda adelet yok

4. Richie

Richie User

Geçen de foruma senin gibi bana adaletsizlik yaptılar diyen birisi geldi, bir admin o kişinin bir başkasını hayatıyla tehdit ettiğini söyleyince çekti gitti senden ne çıkacak acaba ?

5. Tpehlevan

Tpehlevan User

Bir yetkili bey konuyu kilitlerse sevinirim

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Hesabınızın kapanmasıyla ilgili başvurmanız gereken merci supporttur. Haksız yere hiçbir oyuncunun hesabı kapanmamıştır. Supporta bilet atarak hesabınızın kapanma sebebini öğrenebilirsiniz. Ayrıca support hiçbir klanın veya oyuncunun yanında olmayıp tamamen tarafsız kişilerden oluşmaktadır. Asılsız ithamlarınızdan dolayı hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Gerekli cevaplar verildiği için konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Tauly__ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.