Hesap Boşaltılmaları Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve apti1414 tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. apti1414

apti1414 User

Sayın adminlere,mod'lara,oyunculara bir sorum var :

1. Bir kullanıcı irisini,havocunu,lf4 ünü niye satmak istesin değil mi ?

Bu tür eşyaların satılmalarına kilit konulamazmı ?

Yani oyuncu irisi satmak istediğinde "Bu eşya satılamaz" gibi bir uyarı ile karşılaş sa daha iyi olmazmı sizce ?
    -----------------------------------------------------------------------------
    2. Veya özel itemleri satmak için telefona onay gelse veya herkez 4 haneli bir kod oluştursa ve bu kodu sadece 1 kereye mahsus değiştirebilse ve ne eşya satarsa satsın bu kodu kullanmak zorunda olsa ?

Sizce saçmamı yorumlarınız bekliyorum..

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu düşüncenizi fikir havuzunda paylaşın lütfen sanıyorum buna benzer bir kaç konu fikir havuzunda olacaktı eğer yoksa anketinizi açın ve diğer üyelerimizdende yeterli destek gelirse bizde fikrinizi oyun kurucularına iletebiliriz bu konuda bizlerin yapabileceği birşey maalesef yok ama haklısınız bir oyuncu olarak bende bu fikrinize katılıyorum umarım beğeni toplarsınız ve bu düşünce gerçekleşir.

apti1414 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.