Öneri Hesap Boşaltmalarına Son ! Uridiumlu Ekipmanlar Satılmasın...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 18 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu

Anketin kapanma tarihi 18 May 2018.
  1. Evet

85,6%
  2. Hayır

14,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ekstralar satılmalı ama lf-3 bo2 benzeri itemler satılmamalı .

2. geliştirilmeli +1

3. Aeglis ile citadelin goli vs onlara karşı ne tür özelliği yada faydası var ki satılamıyor :S

4. Kesinlikle olmalı, böylece güvenlik en üst seviyelere çıkarılmış olur, +1

5. katılıyorum +1

6. bence sperheadda satılmamalı ben uridium ile aldım mesela ilk çıktığı zaman +1

7. Kesinlikle olmalı +1

8. WolfWar

WolfWar User

Oyuna gelmesi şart olan bir fikir +1

9. GREED

GREED User

Olumlu

10. RedDanger

RedDanger User

Güncel

11. +1. iyi fikir ;)

12. Farkı şu:

Satılan gemiler ihalede ucuz gemiler aegis almak için en az 400 m credi gerek. goliath a 10 m yeter.

13. spearhead da satılmasın bence 300m krediye gidiyor açık artırmadan :/

14. Aliens

Aliens User

Kesinlikle olmalı! Lf-4 gibi korsan öğeleri zaten satılmıyor ama diğer ekipmanlarda satılmasın. Bence ekipman kısmına ayrı şifre sistemi gelirse daha iyi gibi. Çifte koruma olur. Oyum olumlu.

15. 1. Adım / Herkes Gmail telefonla doğrulamaya geçsin.
    2. Adım / Item satmak için 30 dakika geçerli kalacak, 30 dakika boyunca satmak istediğimiz tüm itemlerde geçerli olacak onay kodu mailimize gelsin. Envanterde SAT tuşuna basan adamın karşısına Captcha ekranı çıksın, onay kodunu 30 dakika sınırsız kullansın.

Aramızda hala Gmail' in telefonla doğrulama sistemini kullanmamakta ısrarlı cahiller var, cehaletinizi giderin. Bilinçli cahiller hesapları çalınınca lütfen ağlamasın, kabul edin tembelsiniz.

LastShot12345 bunu beğendi.

16. Şimdi sana şunu demek istiyorum:

Adam sana kafayï taktıysa bunları bile kırabilir.

Capctha kıran yazılımlar var ayrıca bu kod olayına gelirsek bence pek bir faydas8 olmayacaktır bu gibi şeylerin satışını durdurmak daha etkili bir çözüm.

Telefona gelen onay kodunu bile kıranlar var.

17. SpookS

SpookS User

Merhaba,

Zaten apis zeus veya irisler hesap soyulması durunda satılmıyor genelde patlatılıyor.LF-4 ler satılmıyor zaten.Konu sadece satılma olayı ile ilgili ise sadece kalkan ve LF-4 ler için işe yarayacaktır düşüncesindeyim.Zaten citadel, aegis gemiler bir şekilde alınır.Ama bu zaten irislerin patlatılması büyük hatta çok büyük bir zarar. Konuya oyum olumlu ancak geliştirilmesi gerekiyor.

Keyifli forumlar.

18. Güzel fikir oyum +1

19. bende şuan fazladan 100 tane falan lf3 var canım sıkıldıkça satıyorum ekipmanda boş yere o kadar alan kaplıyor biraz daha gelişmesi lazım

20. Darion26

Darion26 User

Güncel. Hesap soyulmalarını azaltır +1 :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.