Hesap Çalınması Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -TRNoName tarafından 12 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -TRNoName

-TRNoName User

Arkadaşlar bir anlık hatama 10 yıllık hesabımı 10 saniyede kaybettim.İşin asıl üzücü kısmı hesabımı çaldırdığım adam şu an oynuyor ve kendi öz hesabımı banlatamıyorum :DD Oyunu geçtim sadece hesabımı kullanmasın yeter ya :D 10 yıllık hesap kapansın diye 1 haftadan fazladır supporta farklı farklı e-postalardan çalınan hesabımın bilgilerini mesaj atıyorum hepsi aynı şeyi diyor:Biz bir şey yapamayız :DD hesabımı sattım adam farklı ip adresinden oynuyor diye yalan söylüyorum sırf banlanabilmesi için adamlar bana yine:Biz bir şey yapamayız diyorlar:DDD BUNLAR NE DİYE ÇALIŞIYOR?? Almanya serverinden mi mesaj atmalıyım ne yapmalıyım*?Hesapta bot kullandım diyorum yok çaldırdım diyorum yok sattım diyorum yok hesap bende olsaydı da sövseydim :D öyle de banlamazlardı :DDD

2. 1.si gemiyi satmaya çalışırken yaşadıın olay için hakmı arıyorsun gemi satışı yasak bir olay:(
    2.si ancak o gemiden girip supporta hakaret falan edilirse ban yer oda 1 ay
    3.kardeşim boşver sal gitsin support eskiden böle hesapları geri veriyordu ama baktılar hesap satışı hat safada onlarda artık bişi yapmıyo biz bişi yapamayız derken içlerinden hesabını satmaya çalışmayacaktın diyorlar ve haklıda sayılırlar

3. Burda Artemisin bir konusu vardı çalınan hesaplar geri verilmiyor ve kapatılmıyor diye tabi kapattıramazsın o eskidendi :D

4. oben

oben User

almanca yada ingilizce yazabilirsen oyun dilini en yap direk ingiliz supportuna hesap paylaşımı olarak şikayet et normalde hesap paylaşımı yasak banlamaları gerekir.

5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bir anlık hata olarak tariflediğiniz işlemle hesabınızı çaldırmanız durumunda Support Ekibi'ne bu işlem sizin normal giriş bilgilerinizle yapılan işlemler olarak görüneceği için kendilerinin bu konuda herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Hesap güvenliğinizi sağlamak ve bu anlık hataları yapmamak sizin sorumluluğunuzdadır.

Kabul etmiş olduğunuz Genel İşletme Şartları doğrultusunda,
    Genel İşletme Şartları doğrultusunda her kullanıcı hesap güvenliğini sağlamaktan sorumludur. Aksi bir durum gerçekleşmesi takdirinde ve bu durum kişilerin verileriyle ilgiliyse devreye Avrupa Birliği üyeleri tarafından kabul edilmiş ve 25 Mayıs 2018'den itibaren de geçerli olan veri koruma politikası (General Data Protection Regulations) da girmektedir. GDPR doğrultusunda da üyelerin verileri değiştirilememektedir, hesabınızın size geri verilmesi gibi bir durum da mümkün olamamaktadır.

Hesabınızla ilgili hak talep etmek ve hesabınızı tekrar elde etmek adına yasal haklarınızı kullanabilirsiniz elbette ancak aşağıda alıntılamış olduğum maddelerle hatırlatmak isterim ki şikayetinizi iletmeniz gereken merci Alman mahkemeleri olmakta ve davanız Federal Almanya Cumhuriyeti yasaları doğrultusunda gerçekleştirilmelidir. Ayrıca yine GİŞ'e göre hesap güvenliğini sağlayamamanız yükümlülüğünüzü yerine getirememeniz sayıldığı için savunmanın masraflarını da ödemekle yükümlüsünüz.

Ayrıca hesabınızı çalan kişi hakkında da Türkiye Cumhuriyeti Anayasası doğrultusunda hukuki süreç başlatabilir ve bu işlemi gerçekleştiren kişinin gerekli cezayı almasını sağlayabilirsiniz.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

*-MR.YADEC-=)* ve .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.