Destek Hesap Çalınması Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Küçükpoint tarafından 10 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. 09.03.2022 Tarihinde hesabım başkaları tarafından çalınmış bulunmaktadır. hesabım çok yıllık hesap olup yıllardır oynadığım ip adresi satın alım yaptığım kartların numarası dekontu vs. her şey elimde bulunmaktadır...

  Gel gelelim ki bu oyuncularına müşteri diyerek hitap eden şirketin supportu bana biz bir şey yapamayız hesap güvenliğinden ( ki güvenlikten kasıt sadece şifreymiş bunu da belirteyim ) siz sorumlusunuz diyor ??? Herhalde banka kartınız ele geçirilse ve satın alım yapılsa bankanıza bildirseniz banka size çok üzgünüm şifreden siz sorumlusunuz paranızı iade etmeyiz diyecek :D !!! Bu nasıl bir mantık arkadaş hesap çalınmış diyorum siz hesabı her türlü inceleyebiliyorsunuz ben size kanıtı sunuyorum bana saçma sapan ilgilenemeyiz üzgünüz diyorsunuz ??? gerçi yıllardır bot sorununu çözmeyen bir şirketten çalınmış hesabı delillere rağmen bana geri verilmeye ikna edememem de doğaldır.
  Demem o ki arkadaşlar asla ve asla hesabınızı çaldırmayın delillere rağmen bu Big(!)point adlı şirket sizinle asla dost yanlısı görüşmeyecek olup sizi kapı dışarı edecektir!!! Buradan düşükte olsa ihtimalde olsa ne yapmam gerektiği konusunda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim...
   
 2. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Öncelikle aşağıda yazdığım yazıları oyuna kayıt olurken küçük bir tik var. Oraya tik attığınızda bu yazdıklarımı kabul etmiş ve itiraz etmeyeceğiz anlamına gelmektedir.

  Neyi kabul ettiğinizi bilmiyorsanız buradan bakabilirsiniz.

  https://legal.bigpoint.com/TR/terms-and-conditions/tr

  Hesap çalınmaları ile ilgili olarak sizlere ufak bir bilgi vermek isterim.

  Genel İşletme Şartları Madde 9'un 3. Bendinin 1. Fıkrasına göre; kullanıcılar(yani sizler), tüm umuma kapalı hesap ve erişim verilerini (oturum açma bilgileri, şifre, kullanıcı adı vb.) katı şekilde üçüncü şahıslardan gizli tutacağını taahhüt eder. Buna arkadaş, aile, klan üyesi vb. bütün tanıdıklar dahildir.

  Yine Genel İşletme Şartları 9. maddenin 3. bendinin 3. fıkrasına göre böyle bir durumda Bigpoint hesabı kapalı tutma hakkını kendisinde saklı tutar. ( bu hesapları kapatacağımız anlamına gelmez, gerektiği durumlarda hesapları süreli ya da süresiz bir şekilde kapatlı tutma hakkımızın olduğunun bir göstergesidir).

  GİŞ madde 9, 3. bendinin 4. fıkrasına göre ise kullanıcılar, hesaplarını üçüncü bir kişiye satmaya/devretmeye vb. hak sahibi değildir. Böyle durumlarda Bigpoint diğer maddeleri ve oyun kuralları uygulamakla yükümlüdür.

  Hesabınızın herhangi bir nedenle bir başkasının eline geçmesi durumunda Bigpoint hesapları alıp kişiye geri vermemektedir. Yani hesap sahibi değişikliği yapılmamaktadır. Hesaba ait bütün yükümlülük ve güvenliğini sağlamak kullanıcının yani oyuncunun sorumluluğundadır.

  Bunlara rağmen şikayet ediyorsanız,

  12.2 Mahkeme yeri Almanya, Hamburg’dur.

  Gerekli cevaplar verildiğinden konunuz kilitlenmiştir.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.