Hesap Çalınması İçin Destek

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve S£√DΛM__FĪŔΛŔĪ tarafından 30 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]
    N/A

Bugün hesabıma gelen oyun içi mail bu şekildeydi. Bir anlık dalgınlık ile girdim siteye ve karşıma çıkan sayfa buydu;

N/A

Bu sitede normal bir şekilde DarkOrbit hesabımın adı ve şifresi soruldu ve giriş yaptım.
    Sayfa değişmedi, karşıma giriş ekranındaki kayıt bölümü açıldı. Kullandığım maili ve şifresini sordular. Demeyin yıl olmuş 2020, yemeyin bunları diye. Yedik bir kere. Onu da yaptıktan sonra hiçbir şey olmadı. Ardından bir kaç dakika sonra telefonuma gmail üzerinden bildirim geldi. 2 Adımlı Doğrulama neyse ki aktifti mailimde. Rusya üzerinden giriş yapılmaya çalışılmış. Bu ben değilim diyerek iptal ettim, hemen tüm şifrelerimi değiştirdim. Ancak 2 Adımlı Doğrulama açık olmayabilir ve hesabım gidebilirdi. İsteğim, yetkililerin bana bu mesajı gönderen hesapla ilgili bir şeyler yapması. Onun da ekran görüntüsünü bırakıyorum.

N/A

Edit: Support Ekibine de ticket attım, amacım buradaki arkadaşların da bilinçlenmesi. Ben ettim siz etmeyin, böyle bir oyun içi mail alırsanız itibar etmeyin. Support veya Forum ekibi, hangisi yardımcı olur emin olamadığım için iki ekipten de yardım talebinde bulundum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Aralık 2020
  2. hesap guvenliginden sen sorumlusun hesabının ödeme kayıtlarını fln bildir çarı banlat :)
    Hala bu numarayı kullanmaları ilginç bununla ilgili duzenleme olmuştu sanki .
    Belkide offline iken mesaj atma sistemi level sınırı gelmeli 25 level falan .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Aralık 2020
    S£√DΛM__FĪŔΛŔĪ bunu beğendi.
  3. Evet ben sorumluyum. Hesabımda kayıtlı herhangi bir ödeme seçeneğim yok, yine de kontrol ettim herhangi bir ödeme yapmamışım. Hesabımın şifresini hemen değiştirdiğim için hızlıca kurtuldum zaten. Mailime de hiçbir şekilde ulaşamadılar. Editleyerek açıklama yaptım, amacım ben düştüm başkası düşmesin, aha yapan da bu gereği neyse yapılsın dedim. Arkadaşım söyledi, yıllardır aynı şeyi yapıyorlarmış ama bu işlerde tasım tarağım olmadığı ve çevremde de yaşayan olmadığı için bilemezdim. Benim gibi eminim zeki (!) arkadaşlar vardır bu tongaya düşen veya düşebilecek. Bu yüzden gereğinin yapılmasını istiyorum zaten. Bana bu iletiyi gönderen hesap da 20 seviye üstelik, ama sanırım ekipmanı boşaltılmış.

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyuna kayıt olurken okuduğunuz giş kurallarında size net bir şekilde belirtilmektedir. Hesap güvenliği sizin elinizin altındadır. Forumda link paylaşımı yasak olduğundan dolayı gerekli sansürleme işlemlerimi uyguladım.

İlgili kullanıcıyı Support ekibimize şikayet ederseniz gerekli işlemler uygulanacağını düşünüyorum.

İyi Forumlar.