Öneri Hesap Çalınmasına Karşı

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve =Düzceli81= tarafından 5 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba Sevgili Dostlarım Oyunumuz'da Hesap Çalınmasına Karşı Şöyle Bir Yöntem Yapılsa Nasıl Olur
    .Hesabınız Yüksek Bir Seviye Veya Yeni Başladınız Koruma Yöntemi Olarak Kimlik Doğrulayıcı
    .Veya Bazı Oyunlardaki Gibi Telefon Numarası Üzerinden Kod Gelmesi Kod Sayesinde Giriş
    .Şifrenizi Unuttuğunuz'da Şifremi Unuttum Butonuna Basıp Telelefon Numarasına Gönderilmesi
    Şunu Demek İstiyorum Hesap Çalınmaması İçin Bu Öneriyi Darkorbit Ekibine Gönderilmesini Talep Ediyorum

Saygılar

2. hedefim

hedefim User

Önerin güzel fakat daha oyun içi LAG ları düzeltemeyip oyuncuları elden kaçıran merkez ekibin böyle bir şeye tenezzül edeceğini hiç sanmıyorum.

Freudel ve memat155 bunu beğendi.
  3. Freudel

Freudel User

:D serveri düzeltemeyen adamlar bu özelliği mi ekleyecekler? Yeni kutu ve anahtar getirirler, yeni paket getirirler satın almamız için onun dışında böyle devam.

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Eğer hesabınızın bilgilerini kimse ile paylaşmazsanız ve güvenli bir E-posta üzerine hesabınızı tanımlar iyide bir şifre oluşturursanız, hesaplarınızın çalınmasını imkansız hale getirebilirsiniz. :)

Ayrıca güvenmediğiniz E-postaları açmayarak, bilmediğiniz yazılımları bilgisayarınıza yüklemeyerekte bu önerimin gücünü en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Lakin ben genede talebinizi notlarıma ekleyeceğim..

Sormak istediğiniz başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.