Öneri Hesap Dondurma Sistemi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve kendinol11 tarafından 6 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hesap dondurulması getirilmeli mi?

1. evet getirilmeli

93,3%
  2. hayır getirilmemeli

6,7%
  3. kararsız kaldım

oy sayısı 0
    0,0%
  1. kendinol11

kendinol11 User

Merhaba arkadaşlar bizde darkorbit hesaplarımızı yıllarca dondurabilmeliyiz. Oyuncu oynamayınca hesabı silinip kapatılıyor böyle birşeyin olmaması gerekiyor.. Bence istediğimiz zaman hesabımızı dondurmalı istediğimiz zaman açmalıyız hesabı 5 yıl sonrada açsak aynı kalmalıdır... sizin bu konuda fikriniz nedir?

Son düzenlenen: 11 Ekim 2021
  2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Normal süreçte hesabınızı kullanmadığınız zamanlarda inaktif olarak kalmaktadır. Farklı bir şekilde inaktif olarak bırakmak istemenizi de anlıyoruz.

Konunuzu uygun bölüme açtığınız için teşekkür ederiz yalnız anket kısmında eksiklikler bulunmaktadır. Lütfen bu eksikliği 24 saat içerisinde gideriniz aksi durumda konunuz arşivlenecektir.

Duyuru - Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları [2019] | DarkOrbit TR

İyi Uçuşlar!

3. kendinol11

kendinol11 User

merhaba YARGU cevabınız için teşekkür ederim. ne gibi bir eksiliği gidermem gerekiyor acaba bilgilendirirseniz sevinirim. Anketi actım ama sorular da mı problem var?

Sanırım eksikliği buldum ama umarım olmuştur iyi çalışmalar dilerim YARGU :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ekim 2021
  4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Eksiği tamamlamışsınız. İlginiz için biz teşekkür ederiz. Gerekli destekleri aldığı sürece İndeks Sistemimize eklemekten mutluluk duyacağız. :)

İyi Uçuşlar!

kendinol11 bunu beğendi.
  5. kendinol11

kendinol11 User

teşekkür ederim YARGU :) sanada kolay gelsin

YARGU bunu beğendi.
  6. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuz İndeks Bölümüne eklenmiştir.

Gerekli destekleri aldığı sürece raporlamaktan mutluluk duyacağız. :)

İyi Uçuşlar!

Sayfayı Paylaş