Hesap Güvenliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ancasin tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ancasin

Ancasin User

Bir forumda oyundan davet gönderilerek hesabın çalınabileceği yazıyordu. Doğru mu? Mümkün mü böyle birşey?

2. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Davet derken grup'dan mı ?

3. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Guruplardan hesap çalınmaları mümkün deyıl hesab bılgılerınızı bır başksına verır ısenız çalınır veya internet kafelerde casus yazılımlar bulunmaktadır oyuna gırdıyınız anda hesap şifrelerınız gıdbılır ve itimat etmedıyınız kımselere ve kafelerden oyuna gırmeyınız

Keyifli forumlar

KARANLIK bunu beğendi.
  4. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Vurgun modum gruptan çalmak münkün degil diyorsunuzda geçtigimiz senelerde kaç kişinin hesabı gitti grup yüzünden bilmiyorsunuz heralde...Bu günde birisi gelmiş bana diyorki grubu kabul et bişey diyecem adama diyorum gizliden yaz yazmıyor hiç tanımadıgım bi adam şimdi gelde şüphelenme...

5. Merhaba ;

Doğru diyorsunuz bundan 2 sene önce falan yani grup olma özelliğinin ilk çıktığı zamanlar maalesef ki böyle bir açık vardı fakat adminlerimiz tarafından öğrenildiği anda bu açık kapatıldı. O zamanlar Moderatör değildim pek bir bilgim yok ama şuanda böyle bir açıkta bulunmuyor.

Grup chati herhangi bir CM veya admin tarafından kontrol edilmez, büyük ihtimalle sizi kandırmaya çalışacaktır lütfen bu tür durumlara inanmayınız. Gizliden yazmış olsa bu sefer CM veya Admin görüp banlayacaktır ki bu durumuda kendisi bildiği için böyle bir yola başvurmuştur. Fakat siz yine de tanımadığınız kişilerle grup olmamaya özen gösteriniz, mesela kendi adıma söyleyeyim, klanım dışındakiler asla grup olmam :)

Her zaman söylüyoruz ve yine söylüyorum : Oyun için mesaj sisteminden olsun, chatten yazılanlar olsun, forumda yazılanlar olsun (ÖZELLİKLE LİNK PAYLAŞIMI). Asla ama asla böyle tuzaklara düşmeyiniz, bunlar geminizin kontrolünü ele geçirmek isteyen iğrenç varlıklardır.

Özellikle BIG yazıp boşluk bırakıp xxxxxx numarası vs. gibi numaralar çok kullanılmakta, akıllı arkadaş kendi BIG numarasını yazıyor ve siz de buna inanıp telefonunuzun kısa mesaj'ına yazıp yolladığınız taktirde o akıllı arkadaşa uridium çekmiş oluyorsunuz.

Hiç bir Moderatör veya Admin sizden gemi bilgilerinizi istemez. Size VIP-Uridium vs vereceğim tekliflerin de bulunmaz, bilginize.

Keyifli Forumlar.

6. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Modum ben bu oyunu 6 senedir oynuyorum yaklaşık 2 sene önce bende Cm lik yapmışdım...Dediginiz gibi Grup Chat'i Cm ve Adminler tarafından görülmüyor...Ben zaten onun gönderecegi Link'e tıklamam bu Bıg yaz gönder olayıda ilk zamanlar baya vardı dediginiz gibi ...Benim o konularda bir sorunum yok sadece Grup sistemi üzerindeki açık kapatılmış mı diye merak ettim sordum cevabımıda aldım sagolun ...

7. Konuya gerekli cevaplar verildiği üzere kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.