HESAP GUVENLİGİ HERES BAKSİN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KarıncaOfficial tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. iyi gnler yaklasik 2hafta once gemimin icinde bulundugu gmailime rgirememekteyim sifrem yaklask 6 aydir ayni degistirmiyorum dpsifremi kimse bilmiyor blgisayarim yok tabletten oynuyorum trojn yeme ihtimakim yok gemime hrhagi birinin girmrsi soz konusu degil ve gmailimin kurtarma secenelerinde telefon nmaram ve diger gmail hesabim vardi fakat sifremi unuttum dedigimde gmail bana bunlari sormak yerine hesabimi ne zaman kurdugum ki gmail hesabim 2yillik ayina gunune kadarkadar hatirlamam mumkun gil ve bana bir soruda su hesabinizla iletisime girdiginiz 5 kisi diyor bu maik sadece arkorbit hesabim icin kuruldu dolayisia kimseyle iketisime gecilmedi gerek darkorbit kibine gerk gmaile mail adresiin benim oldugunu kanitlayabilirim fakat hesabima birsry olma ihtimaline karsi uridium cekmeye yanasmiyorum sevgili mod ve adminlerim bana bir cikis yolu gosterirlerse cok seviirim gemim inanin bana bu ugrasa degicek seviyede. gemimin id gmailimin gereli bilglerini siz degerli adminlerime verme ihtimalim vardir.yardimlarinizi bkliyoeum .saygilarimla

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Geminizin Size Ait Olduğunu Kanıtlamanızla İlgili Bizler Burdan Birşey Yapamıyoruz Fakat Support'a Yazarsanız Onlar Sizden Gerekli Bilgileri İsteyebilirler Detaylı Bir Şekilde Support'a Sorununuzu Yazınız.

Konu Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.