Destek Hesap Hırsızlığı Olta Atıyorlar Dikkat Edin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lEfe tarafından 7 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lEfe

lEfe User

Böyle Olta Atıyorlar Haberiniz olsun

2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Paylaşmış olduğunuz fotoğraf maalesef görünmüyor. Yeni bir fotoğraf ekleyebilir misiniz? Eğer adminlerim de uygun görürse gerekli duyuruyu geçmekten memnuniyet duyarım.

İyi Forumlar.

3. lEfe

lEfe User

Tek tek yükledim şimdi büyük mü?

4. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Maalesef fotoğraflarınız bozuk bir şekilde yükleniyor. İlgili konudaki adımları inceleyerek fotoğraf yüklemesi yapabilir misiniz?

S.S.S. : Mesajıma Nasıl Resim Eklerim

İyi Forumlar.

5. lEfe

lEfe User

zo
    asdfsdf ben açıyorum arkadaşlarıma da attım onlarda açıyor linkleri bunlar böyle böyle insanları oltaya düşürüyorlar. İnsanlar bilinçlensin diye foruma atıyorum bunu yapan adamın profilinide atıyorum gerekeni yapın diye...
    1.png 2.png 3.png 4.png

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Nisan 2021
    PastelBoya bunu beğendi.
  6. Merhaba,

Link paylaşımı yasaktır. Gerekli düzenlemeyi uyguladım.

İyi Forumlar.

7. lEfe

lEfe User

İçeriğe baktınız mı

8. Mineral

Mineral User

Ben kuzuyum oltaya gelmem.Balık olanlar düşünsün :D

9. Merhaba,

İçeriği kontrol ettim evet. İlgili Fotoğrafları support ekibimize bir ticket atmanızı rica edeceğim sizden. Ben gerekli raporlama işlemlerini üstlerime yaptım.

İyi Forumlar.

10. #Avicenna

#Avicenna User

mesajları kapat sadece arkadaşların atsın. aklı olan bunu çoktan yapmıştır zaten. bilmediğin mesaja girersen ezilirsin. bu olay sadece oyun için değil her yerde geçerli.

oben bunu beğendi.
  11. lEfe

lEfe User

Ben güldüm geçtim buna uğraşmaları asdfas forumda insanlar bilinçlenilsin veya belki adamı bloke ederler diye attım adamdan ziyade benim url image alışım konuşuldu çokta tın

12. #Avicenna

#Avicenna User

attığın fotolar açılmıyodu ne konusulmasını bekliyon görünmeyen şey hakkında. çokta tın'sa saçma sapan konular açma. aklı olan kimse öyle bişeye tıklamaz zaten.

oben bunu beğendi.
  13. Merhaba,

Konu amacından saptığı için kilitlenmiştir.

İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 10 Nisan 2021
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.