Hesap kapatılması

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ALI-BEY-1 tarafından 9 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fierce

Fierce User

Hesabın emek verilmesi banlanmayacağı anlayışı kaç yıldır var oyunda anlamıyorum. Arada görüyorum böyle rütbeli hesaplar yine banlanmadı yazanları size zamanında rütbeniz var, emeğiniz var banlanmazsınız falan mı dendi eski modmuşsun belki bilirsin :D neyse bu konu rütbeli hesaplar banlanmıyora güzel bir örnek oldu :D

.Paradoks. ve OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  2. .paradox adminimden olmasi gereken bi cevap arkandayiz abi :D

3. Richie

Richie User

Birisini gerçek hayatı ile ilgili tehdit etmek yabancılarda aşırı ciddi bir konu olup bu yüzden bu konuda aldıkları kararlar nettir. Daha önce de farklı alanlarda gördüm, ne kadar ünlü veya önemli olursa olsun bazı kişiler birisini tehdit ettiği zaman o platformlarda kesinlikle erişimi engelleniyor.

4. Keşke böyle göz önünde devam etmeseydi mesele görünmeyen bölüme alınsaydı .Dışardan yorum yapan arkadaşlar herne olursa olsun işin iç yüzünü biz bilemeyiz bunun için tarafsız izlemek daha iyi olacaktır..

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  5. NeqRoo

NeqRoo User

ALI-BEY-1

Bu yazmış olduklarınızı bir oyun üzerinden yazdığınız için oyun hesabınız kapatıldı ve hala savunuyorsunuz.
    Bir de şu açıdan bakın isterseniz. Eğer bu yazdığınız yazıların üzerine yazdığınız kişi mahkemeye gitse tehdit yüzünden ceza alacaktınız.
    Boşverin oyun hesabınız kapatılsın, Bence şu an hapis yatmıyorum diye sevinmelisiniz. Ve aynı zamanda potansiyel bir suçlusunuz

6. anlaşılan bu hürgeneral arkadaş hem bugcu hem oyunu senelerdir oynuyorum hem para yatırıyorum bana birşey olmaz kafasıyla ilerledi yetmedi chatte ona buna salça oldu yetmedi gerçek hayatta tehditler devreye girdi üstüne birde çok bilmişlik taslıyor valla modum allah kolaylık versin size iyi yapmış yönetim hesabını kökten kapatarak tamamen objektif bir şekilde mesajları okudum adamda onda bir milyon suçlu burada caka satıyor :D

ha ayrıca chatte 4 ayrı ban yedim kendimce haklı gibi geldi her ban için ayrı ticket attım hepsinde nedenini ve sonuçlarını söyleyip açılmayacak denildi teşekkür ettim olayları kendi pencerenden bakma kurallar olarak bak

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Keşke ama, oyuncu kendisi buradan devam etmek istedi. Siz şu an görmüyorsunuz ama yan hesaplar ile epey bir konusu var spam olarak. Ama bazen herşeyi göz önüne sermek en iyisi.

8. Eğer birisinin hayatı tehdit edildi ise alınan ceza yerinde olmuş bence,adminlerimizin arkasındayım ve her konuda katılmasamda adminlerimize bu konuda doğru cezayı verdiğini düşünüyorum

Delipaltalı35 bunu beğendi.
  9. Reelim

Reelim User

Süresiz hesap kapatmayı doğru bulmuyorum.

10. sayın adminlerimizin aldığı karar gayet yerinde bir karar asıl bu şahısın utanmadan bu kadar fake hesap açıp bu kadar konu açması utanması sıkılmasıda yok :D suçlu kişilerin böyle cesaretli suçsuz insanların cesaretsiz olduğu toplumlar ne yazık ki böyle oluyor üzücü :/

11. Zaten süresiz chati kapanmış ona rağmen ders almayıp aynı hatayı gidip destek ekibine de yaptıysa aynı şeyi kapatılmasını doğru buluyorum

12. Sakal

Sakal User

Benim abimin gemiside chat banı yedi onun gemisine girmiştim ve chata sadece dedimki"bu benim hesabım değil yanlış anlaşılmasın" bunu dedim diye hesap paylaşımı yapmışım ve 2111 yılına kadar chat banı attılar böyle bir şey olabilirmi ya ? hesap falan da paylaşmadım paylaşsam tamam diyim

bende supporta yazdım ama bu yazılanlara bakılacak olursa yazsanda sıkıntı

13. yook yook dostum saçmalama dingonun ahırı değil saygı çerçevesi içinde yazış sorun olmaz 4 kere chat ban yedim 4 ündede kendimce haklı hissettim 4 ayrı ticket attım neden ban yediğimi incelendiğini ve sonuçlarına katlanmam gerektiğini söylediler bekledim geri açıldı ne hesabım kapatıldı ne chat banım uzadı yani biri gelipte bana supporta yazdım şöyle oldu derse yalan söylüyordur asıl böyle durumlarda bunu diyenlerin konuşmaları afiş edilip yayınlanması lazım öyle çamur at izi kalsın olmaz sonuçta bura ciddi bir müessese sen gidip emniyete şikayet ettiğinde adamlar taa almanyaya genel merkeze yazı gönderip herşeyi istiyorlar öyle kolay zannetmeyin bu işleri

14. smoonrise

smoonrise User

Yanlış bilmiyorsam supportun 1hafta yada 15 gün hesap kapama cezası vermesi lazımdı hesap paylaşım cezası olarak . tam kanıt olarak algılamadı demekki bu benim hesabım değil yazmanı .

15. yinede bir akıl vereyim bu kendini akıllı zanneden şahıs ille ben haklıyım demeye devam ederse yarın gitsin savcılığa maddi ve manevi zarara uğradım şu değerdeki online yapıda karakterim kurallara uyulmadan kapatıldı bilirkişi atanmasını incelenmesini ayriyetende maddi manevi tazminet istiyorum desin yazışmalar başlar darkorbiti öyle şey zannetmeyin son derece açıklar geçen senelerde daha farklı bir durumu düzcede bir polis tanıdığım siber suçlardaydı ben eskiden bu oyunu oynuyorum diye anlatmıştı oradan hakimim 1 hafta içinde yollamışlar türkiyede ankaraya evrak yolla 30 iş günü derler adamlar almanyadan daha hızlı yolladılar diye çok dalgasını geçmiştik :D velhasıl kelam çok yol var ama arkadaş biraz saçma işler peşinde

16. Hatayı bence en başında yapmış birbirimize kaba olarak nerelere varabiliriz ki? Kibarca desteğe sorsa en kötü "Chat banınız haklıdır kalkmayacaktır" falan derlerdi ki zaten chat banı falan da yemiş olmazdı karşısını düşünseydi yazdıklarını yazarken :(

Delipaltalı35 bunu beğendi.
  17. Reelim

Reelim User

Chatle alakası tamamen kesilmiş üstüne direk hesabı süresiz banlamak yanlış bence.

18. smoonrise

smoonrise User

Benim en çok takıldığım nokta bu oldu chat banı açılması talebi ile başvurmasa supporta ve chat banı alma sebebine bakmasa support hesap kapama cezası almayacak , yani demekki tehdit edilen de bilmiyor kuralları tam oda şikayet etmemiş kendi kendini ele vermiş supporta yazıp bu şekilde olması zaaf var demektir chat ekibi ile üst kademenin iletişiminde.

Reelim bunu beğendi.
  19. ilk hata o ne kadar sinirlenirsen sinirlen evrensel insan hakları gereği senin hakların başkasının haklarının başladığı yerde biter hadi bu hatayı yaptın ki yapılmaması lazım tickete attığı ve hesabının kapatıldığı ticket içeriğinde ne yazdı ki hesabı kapatıldı ikinci hata orası :D

sosyal medyanın forumların kötü yüzü burası işte bu şahsın supporta ne yazdığını bilmiyoruz acıtasyon yapıp tribünlere oynuyor hiç birşeyi bilmeden sadece yazılanlara göre yorum yapmak sıkıntılı yalnız tamamen objektif olduğunda sencede olayın böyle olduğuna inanıyor musun şahıs o güveni veriyor mu sana

20. Fierce

Fierce User

Güvene gerek yok bana kalırsa. Adam zaten sonraki mesajlarda ben yapmadım demiyor ki ya tamam yaptım da yüksek rütbeli char emek char bari süresiz olmasın derdinde. Suçunu kendi de biliyor reddetmiyor ki edemez loglar var ama kimse kusura bakmasın emeğin büyüğü küçüğü olmaz onunki emekse bizimki de emek o zaman bu durumda olan herkesin banı açılmalıdır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.